Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Milli Piyango Adanada Toplu Dua Etmişti
  • Ana Sayfa » Haber
  • 10 Ocak 2013 - 10:35:57
Milli Piyango Adanada Toplu Dua Etmişti

Adana Milli Piyango Bayileri, 2007 ve 2010 yılında milli piyango özel çekilişinden evve l büyük ikramiyesinin Adana’ya çıkması için dua ettikten sonra 3 yıldır art arda büyük ikramiye Adana’ya çıktı. BÜYÜK iKRAMiYE ÇIKSIN DiYE DUA ETTiK Milli Piyango ve ޞans Oyunları Bayileri Odası Adana ޞube Başkanı ve aynı zamanda CHP il Başkanlığı Yönetim Kurulu üyeliği […]

Milli-Piyango-Adanada-Toplu-Dua-Etmisti

Adana Milli Piyango Bayileri, 2007 ve 2010 yılında milli piyango özel çekilişinden evve l büyük ikramiyesinin Adana’ya çıkması için dua ettikten sonra 3 yıldır art arda büyük ikramiye Adana’ya çıktı.
BÜYÜK iKRAMiYE ÇIKSIN DiYE DUA ETTiK
Milli Piyango ve ޞans Oyunları Bayileri Odası Adana ޞube Başkanı ve aynı zamanda CHP il Başkanlığı Yönetim Kurulu üyeliği de yapan Mustafa Gökay Karakuş, Adana’da oda başkanlığı görevine geldiğinde en son 1998 yılında büyük ikramiyenin Adana’ya çıktığını anlatarak, “Ben göreve geldiğim yı l 2006’da büyük ikramiye çıktı. Biz 2007 yılında büyük ikramiyenin Adana’ya çıkmasının devam etmesi için dua ettik faka t ondan sonra 3 yı l büyük ikramiye çıkmadı. Daha sonra 2010 yılında milli piyango bileti satan arkadaşlarla toplanıp özel çekiliş biletleri satışa sunulmadan evve l yine büyük ikramiyenin Adana’ya çıkması için dua ettik. Duamızın netices i Adana’ya büyük ikramiye çıktı ve 3 yıldır üst üste devam ediyor.[r]. Duanın kesinlikle etkisi vardır. Biz inançlı insanlarız. Kesinlikle bununda etkisi vardır. Büyük ikramiyenin ilerki zamanlarda yine Adana’ya çıkmasını bekliyoruz” diye konuş tu.
“3 yı l BÜYÜK iKRAMiYE ÇIKAN iL BiZiZ”
Karakuş, kendisinin 6. hissinin kuvvetli olduğunu büyük ikramiyenin Adana’ya çıkacağını hissettiğini söyleyere k şunları söyledi: “Bu yı l da Adana’ya çıkacağını söylemiştim. Türkiye’de ilk kez üst üste 3 yı l büyük ikramiye çıkan il biziz. Bu bizi mutlu ediyor. Büyük ikramiyeden kazanılan paranın oldukça çok hayırlı bir şekilde kullanılmasını, insanların istihdam edilmesinde kullanılmasını isteriz. ޞuan insanların ekonomik sıkın tı içinde oluğunu görebiliyoruz. inşalla h bu faydalı bir şekilde insanlara döner. Bu paranın hayırlı bir şekilde kullanılacağını düşünüyoruz.”
“SATIޞLARIMIZ CANLANDI”
Duadan sonra art arda 3 yı l büyük ikramiyenin çıkmasının ardından bilet satışlarında da artış olduğunu söyleyen Karakuş, “2010 yılında 11 milyon, 2011 yılında 13 milyon, 2012 yılında 18 milyon tutarında bilet satıldı. Büyük ikramiyeyi Adana’ya verdikçe satışlarımız daha da canlandı. Daha evve l istanbul’dan Nimet Abla’dan biletler sipariş edilirdi. ޞimdi tüm illerden bize sipariş geliyor. Herkes Adana bileti istiyor. Adana artık favori kent oldu” diye konuş tu.
BiLET PARALARI HEBA OLMUYOR
Karakuş, bilet alanların aynı zamanda hayırlı iş yapmış olduğunu Alınan paraların bir kısmının çocuk esirgeme kurumu, eğitime katkı payı, rehabilitasyon merkezleri, savunma sanayii fonuna aktarıldığını, bilet paralarının kuruşunun bile heba olmadığını hepsini n hayırlı işlere ayrıldığını belirt ti.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • adanalı milli piyango soygunu kaçıncı bölüm
  • milli piyango 19 şubat
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz