Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Mide Ağrısı İçin En İyi Çözüm Hangisi?
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 15:24:30
Mide Ağrısı İçin En İyi Çözüm Hangisi?

Mide ağrısı için en iyi çözüm hangisi?…Mide ağrısı için tedavi yöntemlerinde organik besinler ön planda yer alıyor. Mide ağrısınından kurtulmanın yolları için bunları tüketin!Mide ağrısından kurtulmanın yolları neler? Mide ağrısı için neler tüketmeli? SU ޞiFA VERiYOR! Özellikle hazımsızlık proble-mi yaşayan kişilerin, saba h saatlerin de kalkar kalkmaz oda ısısında bir-iki bardak su içmeleri büyük fayda […]

Mide-Agrisi-icin-En-iyi-Cozum-HangisiMide ağrısı için en iyi çözüm hangisi?…
Mide ağrısı için tedavi yöntemlerinde organik besinler ön planda yer alıyor. Mide ağrısınından kurtulmanın yolları için bunları tüketin!
Mide ağrısından kurtulmanın yolları neler? Mide ağrısı için neler tüketmeli?

SU ޞiFA VERiYOR!

Özellikle hazımsızlık proble-mi yaşayan kişilerin, saba h saatlerin de kalkar kalkmaz oda ısısında bir-iki bardak su içmeleri büyük fayda sağlar. faka t su, ne oldukça çok sıcak [r] ne de oldukça çok soğuk içilmelidir. Soğuk suyun nasıl olması gerektiğine gelince; buzluktan alıp, içilmediği sürece soğuk su içmekte de herhangi bir sakınca yoktur. Soğuk havalarda toplamda iki, sıcak havalarda ise üç litre su içilmelidirMiDE DOSTU BiR MÖNÜYLE BESLENiN!Memorial Hastanesi Beslenme ve Diyet Bölümü’nden diyetisyen Yeşim Çelik, mide dostu bir mönü hazırladı: KARNABAHAR: Haşlanmış karnabahar, mideyi asit saldırılarından korur. LAHANA: Lahanayı ince şeritler halinde doğrayıp, salata yapın. Meyve presinde lahananın suyunu sıkıp aynı miktarda elma suyu ile karıştırın ve için. Lahana, ülser ve gastrit ilacı şeklinde biliniyor, mideye inanılmaz yarar sağlıyor. Yine; dörtte bir lahanayı yıkayıp, kalın şeritler halinde doğrayın. Bir kerevizi soyup, bölün. Bir havucu dilimleyin. Lahana, kereviz ve havucu katı meyve presinde sıkıp, saba h saatlerin de akşam suyunu için. ELMA SiRKESi: Salatalarda ya da mezelerde özel olarak elma sirkesi tercih edin. ISPANAK: Ispanağı buharda pişirin ya da haşlayarak tüketin. Taze yapraklarını salata şeklinde yiyin. ZEYTiNYAĞI: Çiğ şeklinde kullanıldığında besinlerin midede kalma süresini azaltıyor ve yağların sindirimi için safra salgısını artırıyor. MUZ: Mideyi seven meyvelerin başında geliyor. Ara öğünlerde birer muz yemek, midedeki yanma hissini ortadan kaldırıyor. Muz, mide enzimleri ve hücrelerinin üretimini de artırıyor. MEYANKÖKÜ: Güçlü bir mide koruyucusu şeklinde biliniyor. Yapılan araştırmalara göre midedeki aşırı asiti azaltıyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz