Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Meryem Uzerliden Ayşe Armana Şaşırtan Açıklamalar
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Ağustos 2013 - 08:57:25
Meryem Uzerliden Ayşe Armana Şaşırtan Açıklamalar

Meryem Uzerliden Ayşe Armana şaşırtan açıklamalar…Muhteşem Yüzyıl’ı bırakarak Almanya’ya geri dönen Meryem Uzerli, hakkındaki fısıltilere açıkladı.Tükenmişlik Sendromu’na yakalanarak Hürrem kişilikini canlandırdığı harika Yüzyıl’ı bırakıp Berlin’e geri dönen Meryem Uzerli, gittiği günden beri hakkında çıkan fısıltilere Ayşe Arman aracılığı ile cevap verdi. “SAVCI VE OKAY’A HEP TEޞEKKÜR ETTiM” “Muhteşem Yüzyıl için bana inanan Timur Savcı ve […]

Meryem-Uzerliden-Ayse-Armana-Sasirtan-AciklamalarMeryem Uzerliden Ayşe Armana şaşırtan açıklamalar…
Muhteşem Yüzyıl’ı bırakarak Almanya’ya geri dönen Meryem Uzerli, hakkındaki fısıltilere açıkladı.
Tükenmişlik Sendromu’na yakalanarak Hürrem kişilikini canlandırdığı harika Yüzyıl’ı bırakıp Berlin’e geri dönen Meryem Uzerli, gittiği günden beri hakkında çıkan fısıltilere Ayşe Arman aracılığı ile cevap verdi.

“SAVCI VE OKAY’A HEP TEޞEKKÜR ETTiM”

“Muhteşem Yüzyıl için bana inanan Timur Savcı ve Meral Okay’a hep teşekkür [r] ettim” diyen Meryem Uzerli, gittikten sonra kendisinin pek çok şa-hıs tarafından korunmaya çalışıldığını da söyleye-rek “Bu kadar oldukça çok sevildiğimi ben de bilmezdim” diye konuş-tu.

OLGUN HÜRREM’i ZATEN BAޞKASI OYNAYACAKTI

Ayrıca Meryem Uzerli, “Hürrem rolünün olgunluk dönemini benim oynamayacağım başından belliydi” diye konuş-tu. Vahide Gördüm’ü de oldukça çok beğendiğini sözlerine ekleyen Uzerli, şöyle diye konuş-tu; “Ben oldukça çok az oynayıp devredecektim Hürrem’i yeni sezonda. Ama işte dayanamadım kaçtım. Sonuçta harika’i bırakamazdım. Ama her şey üst üste geldi ki, kendimi kurtarmam lazımdı”

BUNU MANޞET YAPAR MISIN

Röportajda dikkat çeken bir ötek i bölüm ise Meryem Uzerli’nin Ayşe Arman’dan isteğiydi. Uzerli, “Ben oldukça çok salağım ama iyi kalpliyim, gerçek bu” diyerek Ayşe Arman’dan bu sözleri başlığa taşımasını rica etti. Ayşe Arman ise “Başlık yapmam ama sen oldukça çok tatlısın” diye karşılık verdi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz