Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Melih Gökçek Mustafa Sarıgül İddiası
Melih Gökçek Mustafa  Sarıgül İddiası

Kendine CHP uzmanı diyen Ankara ili Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek bu kez Sarıgül’le ilg i lı bomba iddiayı patlattı.Samanyolu Haber TV’de yayımlanan Günlük’ programına misafi r olan Gökçek, ޞişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün CHP ‘ye katılması konusunda oldukça çok konuşulacak bir iddiada tespit edil di.KILIÇDAROĞLU SARIGÜL’Ü PARTiYE ALMAZ Gökçek, “Sarıgül CHP’ye girdiği zaman, ister belediye […]

Melih-Gokcek-Mustafa--Sarigul-iddiasi
Kendine CHP uzmanı diyen Ankara ili Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek bu kez Sarıgül’le ilg i lı bomba iddiayı patlattı.

Samanyolu Haber TV’de yayımlanan Günlük’ programına misafi r olan Gökçek, ޞişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün CHP ‘ye katılması konusunda oldukça çok konuşulacak bir iddiada tespit edil di.KILIÇDAROĞLU SARIGÜL’Ü PARTiYE ALMAZ Gökçek, “Sarıgül CHP’ye girdiği zaman, ister belediye başkanlığına aday olsun ister olmasın maksimum 1 yı l bilemedin 1.5 yı l sonra genel başkan. Kılıçdaroğlu onu partiye alırsa bana da sürpriz olur. O zaman Sarıgül CHP’ye genel başkan olacak mı olmayacak mı diye Kılıçdaroğlu ile iddiaya girebiliriz.[r].5 yı l içerisinde CHP’nin genel başkanı. Yani genel seçimlere Sarıgül ile girebilirler. Çünkü Kılıçdaroğlu’nu değiştirmek için baronlar İstanbul ilinde karar verdiler, baronlarla Sarıgül’ün arası da oldukça çok iyidir bilirim. Kılıçdaroğlu’nu da baronlar getirdi ama baktılar ki adamda yeterli kapasite yok. Tam bir balon yani” şeklinde yanıt verdi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz