Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Mehmet Topalın Hakemlere Forma Verme Anı Izle
  • Ana Sayfa » Haber,Spor
  • 19 Ocak 2013 - 16:57:18
Mehmet Topalın Hakemlere Forma Verme Anı Izle

Ziraat Türkiye Kupası’nda 13 Ocak Pazar günü oynanan 1461 Trabzon-Fenerbahçe maçının arkasından başlayan tartışmalar bitmek bilmiyor. Maç sonrasında sarı lacivertlilerin milli futbolcusu Mehmet Topal’ın hakem odasına giderek formasını verdiği ortaya çıktı. Trabzon’daki internet sitelerinde, soyunma odası koridorlarının görüntüleri yayımlandı.”1461 Trabzon ili CEZA ALMIŞTI”Hüseyin Avni Aker Stadyumu’nda oynanan 1461 Trabzon–Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası mücadelesı gündemden düşmüyor. […]

Mehmet-Topalin-Hakemlere-Forma-Verme-Ani-Izle Ziraat Türkiye Kupası’nda 13 Ocak Pazar günü oynanan 1461 Trabzon-Fenerbahçe maçının arkasından başlayan tartışmalar bitmek bilmiyor.

Maç sonrasında sarı lacivertlilerin milli futbolcusu Mehmet Topal’ın hakem odasına giderek formasını verdiği ortaya çıktı. Trabzon’daki internet sitelerinde, soyunma odası koridorlarının görüntüleri yayımlandı.”1461 Trabzon ili CEZA ALMIŞTI”Hüseyin Avni Aker Stadyumu’nda oynanan 1461 Trabzon–Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası mücadelesı gündemden düşmüyor. Fenerbahçeli oyuncuların, attığı bir Tweet nedeni ile tepki göstererek 1461 Trabzon’un genç futbolcusu Göksu’nun elini sıkmamasıyla başlayan tartışmalar, maçta çıkan olay ilerla zirveye ulaşmıştı. Sahaya atılan yabancı cisimlerin Teknik Direktör Aykut Kocaman’a isabet etmesi, maçı çeşitli aralıklarla durması netices i PFDK 1461 Trabzon’a bir meç seyircisiz oynama ve çeşitli para cezaları vermişti.[r]. Son olarak Trabzon’dan yayım yapan “haber61” isimli internet sitesi, Fenerbahçe’nin milli futbolcusu Mehmet Topal’ın maç sonunda hakem odasına giderek formasını maçın hakemlerinden birine verdiğini ileri sürdü ve kanıt olarak da soyunma odası koridorlarının güvenlik kamerası görüntülerini yayımladı. Görüntülerde Mehmet Topal’ın elinde formayla hakem odasına doğru gelişi, sonra da forma olmadan Fenerbahçe soyunma odasına dönüşü görülüyor.Fenerbahçe’nin 2–0 üstünlüğüyle biten mücadeleyı Suat Arslanboğa yönetirken yardımcılıklarını Muhittin Gürses ve Mehmet Cem Hanoğlu yapmıştkı. mücadelenın 4 hakemliğini ise Ali Palabıyık yürütmüştü.”ALİ Aydın ili ÖRNEĞİ HATIRLATILDI”Sitedeki haber metninde ise, “Maçın bitiminden sonra 1461 Trabzonlu oyuncuların arkasından yürüyen Fenerbahçeli oyuncu Mehmet Topal elinde tuttuğu formayı 4 hakemin yer aldı ğı odaya girerek hakemlerden birine verdi. Topal formasını hakeme vererek odadan formasız olarak çıktı. Bir futbolcunun maç sonrası hakem odasına nasıl girebildiği büyük bir merak konusu olurken, tartışılan hakemlere artık nasıl güvenileceği ise kafalarda apayrı bir soru işareti oluşturdu. Geçmiş dönemde hakem Ali Aydın, Galatasaray Takımılı Hakan Şükür’un formasını maçtan sonra aldı diye kıyamet koparken MHK’nın 1461 Trabzon-Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası maçı bitiminde Fenerli oyuncu Mehmet Topal’ın formasını alan hakeme araştırma açıp açmayacağı ise merak konusu” ifadeleri kullanıldı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz