Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Masaj Yaptığı Çaycıyı Bıçakladı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 7 Ocak 2013 - 17:32:56
Masaj Yaptığı Çaycıyı Bıçakladı

Güvenlik kameralarının saniye saniye söylediği hadisede müşterilerden biri, çaycıya evve l masaj yapıyor, ardından elindeki bıçağı peş peşe çaycının sırtına saplıyor. 5 DAKiKA BOYUNCA MASAJ YAPTI Görüntülere göre, ismail Acılar ile birlikt e Üsküdar’daki bir ganyan bayiine gelen Ali K., bir zaman içeride dolaşıyor. Daha sonra aralarında konuşmalar yaşanan sahıslardan ismail Acılar, bir sandalyeye oturarak […]

Masaj-Yaptigi-Cayciyi-Bicakladi

Güvenlik kameralarının saniye saniye söylediği hadisede müşterilerden biri, çaycıya evve l masaj yapıyor, ardından elindeki bıçağı peş peşe çaycının sırtına saplıyor.
5 DAKiKA BOYUNCA MASAJ YAPTI
Görüntülere göre, ismail Acılar ile birlikt e Üsküdar’daki bir ganyan bayiine gelen Ali K., bir zaman içeride dolaşıyor. Daha sonra aralarında konuşmalar yaşanan sahıslardan ismail Acılar, bir sandalyeye oturarak kendisine masaj yapılmasını istiyor. Soğukkanlı bir şekilde tahmini 5 dakika Acılar’ın omuzlarına masaj yapan Ali K.[r]. Aldığı bıçak darbeleriyle yerinden fırlayan ismail Acılar, neye uğradığını şaşırıyor. ilk şoku üzerinden atan Acılar, daha sonra Ali K.’yı kovalamaya başlıyor. Yaralı Acılar, çevredeki esnaftan yardım istiyor. Aydın’dan 4 gün evve l istanbul’a geldiği öğrenilen Ali K. ise kaçarak izini yitirdiriyor.
AKCiĞERLERiNE ZARAR VERDi
Sırtına saplanan bıçakla birlikt e ambulansa bindirilen Acılar, Dr. Siyami Ersek Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve incele me Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Hemen ameliyata alınan Acılar’ın sırtına saplanan bıçağın akciğerlerine zarar verdiği söylen di.
Olayla ilg i lı araştır ma başlatan Üsküdar Asayiş Büro ekipleri, kaçan zanlıyı yakalayarak gözaltına aldı. Asayiş Büro Amirliği’nde susma hakkını kullanarak ifade vermeyen Ali K.’nın 4 gün evve l istanbul’a geldiği, Aydın’da bir kahvehanede çalıştığı bildiril di. Ali K., emniyetteki işlemlerinin ardından Üsküdar Adliyesi’ne gönderil di.
Masaj yaptığı çaycıyı böyle bıçakladı

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz