Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Lıttle Caesars Türkiyede Banu Arıduru Dönemi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 15 Ağustos 2013 - 09:16:35
Lıttle Caesars Türkiyede Banu Arıduru Dönemi

Türkiye’de Çelebi Grubu bünyesinde hizmet veren Little Caesars Türkiye’de yeni genel müdür belirlendi.Yaklaşık 20 yıllık iş tecrübesi ile gıda sektörünün güvenilir ismi Banu Arıduru, 1 Ağustos 2013 yılı tarihi itibarı ile Çelebi Gıda – Little Caesars Pizza Genel Müdürü şeklinde atandı. Arıduru, bundan sonraki süreçte başta franchise atılımları olmak üzere Little Caesars Türkiye’nin büyüme stratejilerini […]

Little-Caesars-Turkiyede-Banu-Ariduru-DonemiTürkiye’de Çelebi Grubu bünyesinde hizmet veren Little Caesars Türkiye’de yeni genel müdür belirlendi.
Yaklaşık 20 yıllık iş tecrübesi ile gıda sektörünün güvenilir ismi Banu Arıduru, 1 Ağustos 2013 yılı tarihi itibarı ile Çelebi Gıda – Little Caesars Pizza Genel Müdürü şeklinde atandı. Arıduru, bundan sonraki süreçte başta franchise atılımları olmak üzere Little Caesars Türkiye’nin büyüme stratejilerini yönetecek.

Dünyanın [r] en oldukça çok tercih edilen pizza zincirlerinden Little Caesars’ta yönetim el değiştirdi. ޞirketin büyüme stratejileri doğrultusunda 1 Ağustos 2013 yılı tarihi itibarı ile sektörün deneyimli ismi Banu Arıduru, Çelebi Grubu Little Caesars Pizza Genel Müdürü şeklinde atandı. Ankara ili Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Mühendisliği Bölümünden mezun olan Arıduru, kariyerine Beko’da yaptığı stajla başladı. Daha sonra perakende sektörüne yönelen Arıduru, Migros’ta Mağaza Müdür Yardımcısı şeklinde görev aldı. Otacı Kurtsan ilaçları’nda Satış ve Pazarlama Müdürü şeklinde çalışan Banu Arıduru, arkasından Telsim’de Satış Direktörü şeklinde profesyonel yaşamına devam etti. 2004 yılına gelindiğinde pizza sektörüne adım atan Arıduru, altı sene-si aşkın bir zaman Domino’s Pizza’da Genel Müdür Yardımcısı pozisyonunda çalıştı. 2011 yılında sektörden gelen talepleri göz önünde bulundurarak; bir değil, pek oldukça çok firmaya deneyimlerini aktarmaya karar verdi ve BigBiz Danışmanlık Franchise ve Perakende Çözümleri firmasını kurarak, Kurucu Ortak şeklinde faaliyetlerine devam etti.

LiTTLE CAESARS TÜRKiYE TARiHiNiN EN BÜYÜK ATILIMI

Yaklaşık 20 yıllık deneyimini bundan sonra Little Caesars Türkiye’nin yapacağı en büyük franchise atılımını şekillendirmek için kullanabilir olan Arıduru, “Yarım asrı aşan tarihi ile bütü n dünyada en oldukça çok tercih edilen ilk üç pizza zincirinden biri olan Little Caesars, Türkiye’deki en büyük franchise atılımını başlatıyor. 16 yıldır Çelebi Holding güvencesi ile pizza severleri kaliteli, lezzetli ve sağlıklı pizza ile buluşturan Little Caesars Türkiye, şimdi de yatırımcılara karlı yatırımın kapılarını açıyor. Bu yıl ise Little Caesars Türkiye tarihi itibarıylaki en büyük franchise atılımını başlatıyoruz. 2013 yılı sonuna kadar 30 yeni franchiseeyi sistemimize katmayı hedefliyoruz. Başta istanbul, izmir, Ankara, Bursa ili ve izmit’te büyümeyi hedefliyoruz” diye konuş-tu.

Little Caesars’ın Türkiye’de hali hazırda 80’den fazla noktada pizzasever ile buluştuğunu ifade eden Banu Arıduru, “Dünyanın tutkunu olduğu bu eşsiz lezzeti 2015 sonunda 150 noktaya ulaştıracağız. Dünyanın en karlı franchise sistemlerinden biri olan Little Caesars ailesine sağlıklı ve lezzetli pizzalara ve sektöre gönül veren bütü n yatırımcıları bekliyoruz” diye konuş-tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz