Leman Sam Müslümanlıkta vicdansızlık yoktur
Gönderen: admin Tarih: 14 Oca, 2013 At 06:37 AM | Kategorisi : Haber, Magazin | 0 Yorum

Leman-Sam-Muslumanlikta-vicdansizlik-yoktur Enver Aysever’le “Aykırı Sorular” programına katılan Leman Sam programdaki açıklamalarıyla sosyal medyaya damgasını vurdu ve Twitter’da trend oldu. Başarılı sanatçının özellikle “Müslümanlıkta vicdansızlık yoktur. Bu ülkenin birçoğu Müslüman ama vicdansızlık had safhada” sözleriyle konuşuldu.

 Enver Aysever’le ‘Aykırı Sorular’ programına katılan Leman Sam programdaki açıklamalarıyla sosyal medyaya damgasını vurdu.HERKES MÜSLÜMAN AMA VİCDANSIZLIK HAD SAFHADAGündeme dair konuların değerlendirildiği programda, dindar biri olmadığını ifade eden Leman Sam, herkesi inancına saygı duyduğunu söyled i.Bu zamana kadar dinler üzerine çeşitli incele me lar yaptığını ifade eden Sam: “İktidar çok Müslüman, halk çok Müslüman, bürokratlar çok Müslüman. Bu ülkede herkes Müslüman. Müslümanlıkta vicdansızlık yoktur.
Reklam Alanı
.ŞEVVAL SAM DA TEPKİ ÇEKMİŞTİDaha önce Leman Sam’ın kızı Şevval Sam ‘Başörtüsü tekstil malzemesidir’ diyerek tepki çekmişti. Bu mesele sosyal medyada günlerce tartışılmış ve Şevval Sam’a yönelik ağır eleştirilerde bulunulmuştu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>