Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Konyada İranlı Gaspçı Yakalandı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Ağustos 2013 - 08:57:04
Konyada İranlı Gaspçı Yakalandı

Konyada İranlı gaspçı yakalandı…Konya’da, telefon bayisindeki elemanı etkisiz hale getirip el ve ayaklarını bağlayarak cep telefonu ve para çalan iranlı gaspçı bayideki elemana, “Ben iranlı burayı dağıtırız, siz Türkler oldukça çok kazanıyorsunuz” diye konuş-tu. Zanlı daha sonra poli s ekibi tarafından yakalandı.Olay, 20 Ağustos Salı günü merkez Karatay ilçesi İstanbul ili Caddesinde bir cep telefonu […]

Konyada-iranli-Gaspci-YakalandiKonyada İranlı gaspçı yakalandı…
Konya’da, telefon bayisindeki elemanı etkisiz hale getirip el ve ayaklarını bağlayarak cep telefonu ve para çalan iranlı gaspçı bayideki elemana, “Ben iranlı burayı dağıtırız, siz Türkler oldukça çok kazanıyorsunuz” diye konuş-tu. Zanlı daha sonra poli s ekibi tarafından yakalandı.
Olay, 20 Ağustos Salı günü merkez Karatay ilçesi İstanbul ili Caddesinde bir cep telefonu bayisinde meydana geldi. iddiaya göre, iran uyruklu Ali Resuli K. (24) işyerine gelerek cep telefonu almak rica ettiğini belirt ti. saba h saatlerin de erken vakit-ler olması nedeni ile işyerinde yalnız olan [r] çalışanlardan Kadir Özçömlekçi (31) müşteri gibi davranan şahsa telefonları gösterdi. Beğendiği 2 bin TL değerindeki akıllı telefonu alacağını ve kredi kartı ile ödeme yapacağını anımsatan şahıs, kasaya yönelmesi sonucu bıçağını çıkarıp çalışanın boğazına dayadı. Çalışanın el ve ayaklarını bilgisayar bağlantı kablosu ile bağlayan iranlı gaspçı kasadaki 1.750 TL para ve telefonu alarak kayıplara karıştı. Kabloyu çözerek kurtulan çalışanın ihbarı sonucu harekete geçen poli s ekibi güvenlik kamerasına yansıyan görüntüleri izleyerek eşkalini sapta-dıği gaspçıyı az zaman içerisinde yakaladı. Cep telefonunu alıcı gibi davranan Konya ili Asayiş ޞube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği polisekiplerinine satmak isterken yakalanan iranlı gaspçı’nın yapılan incele-mede Türkiye’ye kaçak yollar ile girdiği bildiril-di. Çaldığı paranın bazısı ile kendisine giyecek ve yeni tanıştığı bir kadına hediyeler aldığını anımsatan Ali Resuli K. adliyeye gönderil-di. “BEN iRANLI BURAYI DAĞITIRIZ, SiZ TÜRKLERi oldukça çok KAZANIYORSUNUZ” Boğazına bıçak dayanan Kadir Özçömlekçi, şahsı yakalayan Konya ili polisekiplerinine teşekkür etti. Yaşadıklarını anlatan Özçömlekçi, “Cep telefonu almak rica ettiğini belirt ti. Alacağı cihazı ve modeli belirt ti, ben de bizde var olduğunu belirt tim. Sonra nasıl alacağını sordum, kredi kartı ile ödeme yapacağını belirt ti. Bilgisayarın yakınında dururken yakınındaki bıçağı direk boğazıma dayadı. Biraz olay oldu benim elimi ve ayağımı bilgisayarın kabloları ile bağladı, sonra gevşettim elimi ve ayaklarımı çözdüm ve polisi aradım. Beni bağlarken, ‘Ben iranlı burayı dağıtırız, siz Türkler oldukça çok kazanıyorsunuz’ tarzı şeyler” diye konuş-tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz