Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Kılıç AK Partiyi Millet Kurdu
  • Ana Sayfa » Haber
  • 15 Ağustos 2013 - 09:35:54
Kılıç AK Partiyi Millet Kurdu

AKP Erzurum ili il Başkanı Murat Kılıç, 12 se-ne ev-vel sosyo- ekonomik ve siyasi buhranlar içerisindeki Türkiye’de toplumun AKP’yi kurarak, istikrardan ve huzurdan yana tercihini kullandığını belirt ti. Parti il binasında basın toplantısı düzenleyen Kılıç, AKP’nin 12 kuruluş se-ne dönümünün heyecan ve mutluluğunu [r] yaşadıklarını ifade etti. il Başkanı, AKP’nin kurulup, iktidar olması ile ülkenin […]

Kilic-AK-Partiyi-Millet-Kurdu
AKP Erzurum ili il Başkanı Murat Kılıç, 12 se-ne ev-vel sosyo- ekonomik ve siyasi buhranlar içerisindeki Türkiye’de toplumun AKP’yi kurarak, istikrardan ve huzurdan yana tercihini kullandığını belirt ti.

Parti il binasında basın toplantısı düzenleyen Kılıç, AKP’nin 12 kuruluş se-ne dönümünün heyecan ve mutluluğunu [r] yaşadıklarını ifade etti. il Başkanı, AKP’nin kurulup, iktidar olması ile ülkenin buhranlı günlerden kurtulduğunu dile getirdi. AKP’nin yüzde 34 olan oylarının yüzde 50’nin sonucu çıktığına dikkat çeken Kılıç, bunun nedenin ise Hak’tan ve halktan başka güç tanımamalarına bağladı. Milleti ve milletin iradesini dikkate almayan siyasi oluşumları, toplumun sandıkta tasfiye ettiğine değinen Murat Kılıç, “Türkiye’de milleten başka destek alınması gereken adres, güç yoktur. Adalet ve Kalkınma Partisi’ni 12 se-ne ev-vel millet kurdu. Millet kurduğu bu siyasi partinin yakınında, arkasında durdu. Oy potansiyelimizi yüzde 34’lerden yüzde 50’nin sonucu çıkarttık.” diye konuş-tu.

il Başkanı Kılıç, partisinin iktidarları döneminde Erzurum’un cumhuriyet tarihinin en büyük yatırımlarını da aldığını ifade ederek “Cumhuriyet tarihin tek seferde en büyük yatırımları Erzurum’a yapıldı. 2011 Kış Oyunları’na şehrimiz malik olduğu spor tesisleri ile ev malikliği yaptı. Eğitimden, sağlığa kadar şehrimizde sayısız kamu yatırımları yapıldı. ޞehrimiz 10 se-ne öncesine göre büyük edğişiklikler yaşadı.” ifadelerini kullandı.
Kaynak: Cihan

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz