Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Karın Ağrısı Sandı Ne Çıktı?
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 08:57:26
Karın Ağrısı Sandı Ne Çıktı?

Karın ağrısı sandı ne çıktı?…Sıradan bir karın ağrısı sanarak gittiği hastanede, beklenmediği kötü bir sonuçla karşılaştı!ޞANLIURFA’da, karın ağrısı şikayetiyle hastaneye gitmiş olan 25 yaşındaki Emine A.’nın, yapılan muayenesinde yumurtalığında 30 santim büyüklüğünde ve 3 kilo ağırlığında kitle olduğu saptan-dı. Doktorları şaşırtan kadın, yumurtalığındaki kitlenin ameliyatla alınması ile sağlığına kavuştu. Ağrı ili ve karın şişkinliği şikayetiyle […]

Karin-Agrisi-Sandi-Ne-CiktiKarın ağrısı sandı ne çıktı?…
Sıradan bir karın ağrısı sanarak gittiği hastanede, beklenmediği kötü bir sonuçla karşılaştı!
ޞANLIURFA’da, karın ağrısı şikayetiyle hastaneye gitmiş olan 25 yaşındaki Emine A.’nın, yapılan muayenesinde yumurtalığında 30 santim büyüklüğünde ve 3 kilo ağırlığında kitle olduğu saptan-dı. Doktorları şaşırtan kadın, yumurtalığındaki kitlenin ameliyatla alınması ile sağlığına kavuştu.

Ağrı ili ve karın şişkinliği şikayetiyle Ortadoğu Sağlık Merkezi Hastanesi’ne başvuran [r] Emine A.’nın yapılan tahlillerinde sonucunda yumurtalığında ur olduğu belirlen-di. Kadın Doğum Uzmanı Operatör Dr. Bülent Sezgin tarafından yapılan operasyonla kadının yumurtalığındaki 30 santim büyüklüğünde ve 3 kilo ağırlığındaki ur ameliyatla alındı. Yumurtalıkta bu büyüklükteki bir urun nadir göründüğünü anımsatan Doktor Bülent Sezgin, “Hastamız 25 yaşında karın ağrısı ve karnında şişkinlik şikayeti ile bize başvurdu. Yapılan rutin tetkikler sonucunda hastanın yumurtalığından kaynaklanan 30 santim boyutlarında kitle belirlen-di. Biz hastayı operasyon için hazırladık ve başarılı bir ameliyatla yumurtalığından tahmini 3 kilo ağırlığında kitle çıkardık. Ameliyat esnasında kitleden aldığımız parçayı patoloji laboratuarımızda hızlıca inceleyerek hastalık bulgusu aradık. Kitlenin iyi huylu olduğundan emin olduktan sonra müdahalemizi bitirdik. ޞu an hastamızın hali gayet iyi, bir zaman serviste takip ettikten sora taburcu edeceğiz” diye konuş-tu.

DHA

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz