Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Kapkaç Yapıp Adliyeye Kaçmış
  • Ana Sayfa » Haber
  • 15 Ağustos 2013 - 10:03:54
Kapkaç Yapıp Adliyeye Kaçmış

Adana’da Denetimli Serbestlik Yasası’ndan yararlanıp, ‘6 ay kamu hizmeti’ yapma cezası ile tahliye edilen 26 yaşındaki Ömer Özgün ile 25 yaşındaki Samet Uslu, hırsızlık yaptığı iddiası ile suçüstü yakalandı. Şüphelilerin öğle tatilinde caddeye çıkıp, kırmızı ışıkta bekleyen otomobillerin sürücüsünü oyalayıp çantaları çaldıktan sonra adliyeye girerek izlerini yitirdirdiği anlaşıldı.OTOMOBİLDEN ÇANTAYI ÇALDILARİnönü Caddesi’nde dün öğle vakitlerinde olan […]

Kapkac-Yapip-Adliyeye-Kacmis Adana’da Denetimli Serbestlik Yasası’ndan yararlanıp, ‘6 ay kamu hizmeti’ yapma cezası ile tahliye edilen 26 yaşındaki Ömer Özgün ile 25 yaşındaki Samet Uslu, hırsızlık yaptığı iddiası ile suçüstü yakalandı.
Şüphelilerin öğle tatilinde caddeye çıkıp, kırmızı ışıkta bekleyen otomobillerin sürücüsünü oyalayıp çantaları çaldıktan sonra adliyeye girerek izlerini yitirdirdiği anlaşıldı.OTOMOBİLDEN ÇANTAYI ÇALDILARİnönü Caddesi’nde dün öğle vakitlerinde olan hadisede , araba-yı ile şehir merkezinde ilerleyen 33 yaşındaki A.E. kırmızı ışıkta durdu. Bu sırada, otomobile yaklaşan şüphelilerden Ömer [r] Özgün adres sorma bahanesi ile A.E.’yi oyalamaya başladı. A.E.’nin dikkatinin dağıldığı sırada araba-yı n arka kapısını açan Samet Uslu ise koltuğun üzerinde duran çantayı alıp kaçmaya başladı.ADLİYEYE GİRERKEN YAKALANDIÇantasının çalındığını son anda fark eden A.E., hali polise diye konuş-tu. İhbar üzerine harekete geçen Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Güven Timleri, eşkali verilen Özgün ile Uslu’yu adliye binasına girerken yakaladı. Ellerindeki kadın çantası ile birlik-te yakalanan şüpheliler gözaltına alındı.AYNI YÖNTEMLE 4 OLAYA KARIŞMIŞLAREkiplerin yaptığı incele-mede Özgün’ün 5, Uslu’nun ise 30 ayrı suçtan poliste kaydı olduğu saptan-dı. ayrıyetten, şüphelilerin Denetimli Serbestlik Yasası’ndan yararlanıp, ‘Adliyede 6 ay kamu hizmeti’ yapma cezası ile tahliye edildiği ortaya çıktı. Şüphelilerin öğle tatilinde caddeye çıkıp, kırmızı ışıkta bekleyen otomobillerin sürücüsünü oyalayıp çantaları çaldıktan sonra adliyeye girerek izlerini yitirdirdiği anlaşıldı.Son 1 ayda aynı yöntemle 4 olaya karıştığı saptanan şüpheliler, ifadelerinin arkasından adliyeye gönderil-di.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz