Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Kalçanı Değil Sesini Kullan
  • Ana Sayfa » Haber
  • 27 Ağustos 2013 - 10:16:07
Kalçanı Değil Sesini Kullan

Kalçanı değil sesini kullan…Disney Prensesi olduğu yılları geride bıraktığını her fırsatta gösteren şarkıcı Miley Cyrus, bu kez eleştri oklarının hedefi oldu.GAZETEPORT / MAGAZiN Miley Cyrus’un çılgınlıkları hızını kesmeden sürüyor. Kariyerine Disney’in çocuk programları ile başlayan ve arından şarkıcılığa devam eden 20 yaşındaki Miley Cyrus, bir süredir aykırı giyim tarzı ve ilginç izahatları ile gündemden düşmüyor. […]

Kalcani-Degil-Sesini-KullanKalçanı değil sesini kullan…
Disney Prensesi olduğu yılları geride bıraktığını her fırsatta gösteren şarkıcı Miley Cyrus, bu kez eleştri oklarının hedefi oldu.
GAZETEPORT / MAGAZiN Miley Cyrus’un çılgınlıkları hızını kesmeden sürüyor. Kariyerine Disney’in çocuk programları ile başlayan ve arından şarkıcılığa devam eden 20 yaşındaki Miley Cyrus, bir süredir aykırı giyim tarzı ve ilginç izahatları ile gündemden düşmüyor. Bugün ABD’nin en popüler pop şarkıcılarından biri olan genç popçu, [r] önceki akşam tertiplenen MTV Video Müzik Ödülleri’ndeki sahne şovu ile eleştiri oklarının edefi omaktan kaçamadı. ingiliz basınından The Daily Mail’in sitesinde yer alan habere göre; müzik dünyasının çılgın kızı Miley Cyrus’ın şimdi-lik küçük bir çocukken üne kavuştuğu Hannah Montana televizyon dizisinin birtakım bölümlerinde misafi r oyuncu şeklinde yer alan ve annesini oynayan Brooke Shields, genç şarkıcının ödül gecesindeki gösterini yorumladı. “Ben Hannah Montana’nın annesiyim, nerede yanlış yaptım” şeklinde esprili bir dille Cyrus’u eleştiren 48 yaşındaki 2 çocuk annesi Shield sözlerine şöyle devam etti; “Ben Miley’e kimin bunu önerdiğini merak ediyorum, bu şov sebe p gerekliydi. Çocuklarımız bu gösteriyi izleyemez. Miley oldukça çok güzel şarkı söylüyor. Bence kalçasını önplanaçıkaracağına şarkı söyleme konusundaki yeteneğini önplanaçıkarmalı.” Deneyimli oyuncu, Miley Cyrus’ın yaptığı bu tür çıkışların yeteneğini gölgelediğini de sözlerine ekledi. Miley Cyrus’ın ödül gecesi 36 yaşındaki Robin Thicke ile yaptığı bu gösteri ABD’de yayımlanan başka programlarda da eleştiri konusu oldu. Cyrus’ın önemli sorunları olduğunu belirte-rek şovunu da “utanç verici” diye nitelendiren MSNBC’nin saba h saatlerin de programını sunan Mika Brzezinski, gösteriyi “Gerçekten rahatsız edici” diyerek eleştirdi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz