Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

K-Pop Festivali Bu Sene İstanbulda
  • Ana Sayfa » Haber
  • 5 Ağustos 2013 - 12:01:19
K-Pop Festivali Bu Sene İstanbulda

Güney Kore’nin en ehemmiyetli K-Pop sanatçılarının bulundu ğu ‘Music Bank’ Konseri, Türkiye’de ilk kez bu sene, Olağan dışı bir gösteriyle 7 Eylül 2013 yılı tarihi itibarı ile Ülker Sports Arena’da olacak.73 ülkeye canlı şeklinde yayım yapan Kore’nin Ulusal Televizyonu KBS World Kanalı tarafından tertiplenen ‘MUSIC BANK in istanbul’a tahmini 10.000 şa-hıs bekleniyor. Güney Kore’de KBS […]

K-Pop-Festivali-Bu-Sene-istanbuldaGüney Kore’nin en ehemmiyetli K-Pop sanatçılarının bulundu ğu ‘Music Bank’ Konseri, Türkiye’de ilk kez bu sene, Olağan dışı bir gösteriyle 7 Eylül 2013 yılı tarihi itibarı ile Ülker Sports Arena’da olacak.
73 ülkeye canlı şeklinde yayım yapan Kore’nin Ulusal Televizyonu KBS World Kanalı tarafından tertiplenen ‘MUSIC BANK in istanbul’a tahmini 10.000 şa-hıs bekleniyor.

Güney Kore’de KBS televizyonu’nda her hafta yayımlanan ‘MUSIC BANK’ adlı eğlence programı, hayranlarına, K-Pop sanatçılarını yakından görme fırsatı sağladığı gibi yeni çıkış yapan [r] sanatçıların da kendilerini göstermesi için ehemmiyetli bir fırsat sunuyor.

MUSIC BANK, Asya müzik piyasasını ve hatta ötek i coğrafyaları silip süpüren Hallyu Dalgası’nın (ya da Kore Dalgası) arkasındaki itici güç ve hali hazırda dünya çapında var olan fanlarının her hafta özlemle beklemeye devam ettiği en K-Pop programı olma özelliği taşıyor.

Güney Kore’nin en grupları SUPER JUNIOR, BEAST, MBLAQ, FTISLAND, miss A ve AILEE’nin sahne alacağı İstanbul ili MUSIC BANK – K-POP Festivali, güçlü koreografiler, romantik şarkılar, eşsiz performanslar ve değişik performanslar ile izleyicileri kasıp kavuracak.

MUSIC BANK DÜNYA TURNESi, ilk kez Temmuz 2011’de Tokyo-Japonya’da kapalı olan gişe şeklinde Tokyo Dome’da gerçekleştirildi.

ޞubat 2012’de Paris’de yapılan ikinci şov üst seviye K-pop sanatçılarının dinamik performansları ve masraftan kaçınılmayan prodüksiyonu ile oldukça başarılıydı. Aralık 2012’de olan 3. şov kapalı olan gişe şeklinde bütü n ޞili’yi salladı.

Türkiye ve komşu ülkelerdeki K-pop fanlarının iki senedir beklediği bu organizasyon Eylül 2013 yılı’de olacak ve istanbul-Gyeongju Dünya Kültür Expo’sunun da en ehemmiyetli etkinliği olacak.

Kore Devlet TVKanalı (KBS) ve AAJT Inc. tarafından tertiplenen İstanbul ili MUSIC BANK – K-POP Festivali, 7 Eylül 2013 yılı’te Ülker Sports Arena’da fırtına gibi esecek. iran, S. Arabistan, Almanya, Azerbaycan ve Ortadoğu’nun da yoğun ala-ka gösterdiği İstanbul ili MUSIC BANK – K-POP Festivali icin 150 kişilik çok büyük ekip çalışacak.

Tarih: 7 Eylül 2013 yılı, Cumartesi

Kapı Açılış: 17.00         

Konser Başlangıcı: 19.00

Biletler: tler 12 Temmuz Cuma günü tix’te satışa sunulacak.

VIP (Sahne Önü): 375TL

Platinum (Ayakta): 215 TL

Gold Tribün: 175 TL

Silver Tribün: 135 TL

Bronze Tribün: 77 TL

Ayrıntılı bilgi için: musicbankistanbul.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz