Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Jurassic Park 20 Yıl Sonra 3 Boyutlu Vizyona Giriyor
  • Ana Sayfa » Haber
  • 12 Ağustos 2013 - 11:12:51
Jurassic Park 20 Yıl Sonra 3 Boyutlu Vizyona Giriyor

sinema severler bu hafta 5 yeni TV film ile buluşuyor. 9 Ağustos haftasının önplanaçıkan yapımı ise “Hayallerin Ötesinde”. İstanbul ili TV film Festivali dahil katıldığı pek oldukça çok festivalin en oldukça çok konuşulan TV filmlerinden biri olan “Hayallerin Ötesinde” izleyenler üzerinde derinden yapılmışn [r] etki bırakan bir hikayeye malik. TV film, Polonya’nın en parlak yönetmenlerinden […]

Jurassic-Park-20-Yil-Sonra-3-Boyutlu-Vizyona-Giriyor
sinema severler bu hafta 5 yeni TV film ile buluşuyor.

9 Ağustos haftasının önplanaçıkan yapımı ise “Hayallerin Ötesinde”. İstanbul ili TV film Festivali dahil katıldığı pek oldukça çok festivalin en oldukça çok konuşulan TV filmlerinden biri olan “Hayallerin Ötesinde” izleyenler üzerinde derinden yapılmışn [r] etki bırakan bir hikayeye malik. TV film, Polonya’nın en parlak yönetmenlerinden Andrzej Jakimowski’nin kamerasından çıktı. sinema severler bu hafta ayrıyetten, 20 se-ne sonra “Jurassic Park”ı bu kez 3 boyutlu şeklinde izleme fırsatı bulacak.

ATEޞLi AYNASIZLAR

FBI Ajanı Sarah ve Boston polisi Shannon hiçbir şekilde bir araya gelmemesi gereken insanlardır. Bir uyuşturucu baronunu yakalamak için aynı görevde yer almak zorunda kalırlar ve macera başlar. Sarah, Boston’a gider, faka t Shannon, FBI’ın kendi bölgesine karışmasını istemediği için, olay ilerın çözülmesi hiç de Sarah’nın tahmin ettiği kadar kolay olmayacaktır. Macera, nefret ve kahkaha dolu anların sonrasında, efsane ikili birbirlerinde hiç kimsenin tahmin dahi edemeyeceği ortak noktalar bulurlar. “Ateşli Aynasızlar” izleyenleri “kahkahaya ve aksiyona” davet ediyor. Sandra Bullock, Melissa McCarthy, Demian Bichir ile Marlon Wayans’ın oynadığı TV filmi Paul Feig yönetti.

HAYALLERiN ÖTESiNDE

Lizbon’da görme engelliler için hizmet veren bir okula ingiltere’den getirilen ve sıra dışı eğitim yöntemleri ile meşhur olan Ian, bütü n öğrencilerin yaşamını değiştirir. Ian sesler ve yankılar aracılığı ile bir nevi görmeyi sağlamaktadır. Ian bu yöntem sayesinde baston kullanmayı bırakmış ve tıpkı gören bir insan gibi hareket ederek şehirde tek başına dolaşabilmektedir. Polonya’nın en parlak yönetmenlerinden Andrzej Jakimowski’nin 2007’de çektiği bol ödüllü “Tricks”in arkasından uzun bir zaman merakla beklenen ve bu sefer ingilizce çektiği TV filmi “Hayallerin Ötesinde” eşine az rastlanır türden bir sinema deneyimi. Bu şaşırtıcı hikâyeyi perdeye getiren TV filmin başrollerinde ise performansları ile övgü toplayan Edward Hogg ve Alexandra Maria Lara bulunuyor.

ELYSIUM: YENi CENNET

Yıl 2154, insanlar iki sınıfa ayrılmıştır: oldukça çok varlıklılar Elysium adlı uzay istasyonunda, geriye kalanlarsa yıkılmış dünyada yaşamaktadırlar. Dünyada yaşayanlar gezegenin yoksulluk ortamından kaçmaya çalışırlar. Lakin, Elysium’dakiler dünyadan göçü yasaklayan yasalar doğrultusunda lüks ve konforlu yaşantılarını koruyabilmek için herşeyi yapmaya hazırdırlar. Neill Blomkamp’ın yönettiği ve Matt Damon, Jodie Foster, Sharlto Copley ile Alice Braga’in oynadığı “Elysium: Yeni Cennet”, aksiyon türünde.

JURASSIC PARK

Universal Pictures, Steven Spielberg’ün çığır açan başyapıtı Jurassic Park’ı bu kez üç boyutlu şeklinde yenide n dan beyazperdeye getiriyor. Bu destanı son teknolojiyi kullanarak 3 boyutlu hale getiren Spielberg, üç kez Oscar kazanan, gişe rekortmeni bu TV filmi yeni nesil sinema izleyicisiyle buluşturuyor ve TV filmin eski hayranlarına TV filmdeki dünyayı ilk kez vizyona girdiği yıllarda hayal edilemeyeceği bir biçimde izleme fırsatı sunuyor. Sam Neill, Laura Dern, Jeff Goldblum, Samuel L. Jackson başrollerini paylaştığı TV filmin konusu Michael Crichton’un romanına dayanıyor.

EVDEKi YABANCILAR

Bir Ege sahil kasabasında doğmuş, büyümüş, mübadelede Yunanistan’a göç etmek zorunda bırakılmış bir Rum kadın 80′li yaşlarına geldiğinde, yakınında reAnca kçi şeklinde 20′li yaşlarındaki kız torunu ile evini bulmak için yollara düşer. Evi bundan sonra 35′li yaşlarındaki bir Türk gencine aittir. Her ikisi de inatçıdır, evi paylaşamazlar, olay iler gelişmeye başlar. Fatih Al, Melpo Zarokosta, Romy Vasiliadis ile Cem Bender’in oynadığı “Evdeki Yabancılar”ın yönetmen koltuğunu, Dilek Keser ile Ulaş Güneş Kacargil paylaşıyor.

Kaynak: Cihan

HABERiN RESiMLERi

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz