Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

İşte Gezicilerin İftar Yalanı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 28 Temmuz 2013 - 13:00:21
İşte Gezicilerin İftar Yalanı

Ankara’daki Gezi Parkı eylemleri ile alaka-lı yeni görüntüler görül-dü. Görüntülerde eylemcilerden bazılarının Güven Park’ta kurdukları sözde iftar sofrasında akşam ezanı okunmadan 17 dakika ev-vel yemek yediği de görülüyor.Gezi Parkı odaklı olay ilerda Ankara’daki eylemcilerin, elinde alkol şişesiyle istiklal Marşı okuduğu ya dabu sırada kaldırımda oturduğu, banka şubesi ve polise molotofkokteyli atıp trafik lambalarını kırdığı, oruç […]

iste-Gezicilerin-iftar-YalaniAnkara’daki Gezi Parkı eylemleri ile alaka-lı yeni görüntüler görül-dü. Görüntülerde eylemcilerden bazılarının Güven Park’ta kurdukları sözde iftar sofrasında akşam ezanı okunmadan 17 dakika ev-vel yemek yediği de görülüyor.
Gezi Parkı odaklı olay ilerda Ankara’daki eylemcilerin, elinde alkol şişesiyle istiklal Marşı okuduğu ya dabu sırada kaldırımda oturduğu, banka şubesi ve polise molotofkokteyli atıp trafik lambalarını kırdığı, oruç tutuyoruz mesajı vermek için parkta hazırlanan sofrada, ezandan 17 dakika ev-vel yemek yiyip içtiğini gösteren yeni görüntüleri görül-dü.

Emniyet güçlerinin, Ankara’daki Gezi Parkı odaklı olay iler ile alaka-lı incelemelerinde, eylemlerin görülmeyen ayrınntıları belirlen-di. AA muhabirinin ulaştığı görüntülerde, Ankara ilinde tertiplenen gösterilere katılan birtakım eylemciler, Kolej Kavşağı’nda halka saldırıp yolu trafiğe kapattığı, araçları siper ederek güvenlik güçlerine saldırdığı görülüyor. Esat Dörtyol kavşağında yola barikat kurarak ateş yakan eylemciler, “Akrep” tabir edilen çevik kuvvet aracına molotofkokteyli atıyor. Tuzluçayır’da eylem yapan bir grup ise caddedeki birtakım banka şubelerine molotofkokteyli ile saldırıyor. Bu sırada birtakım eylemciler de bankamatiklere zarar veriyor. Kurtuluş Kavşağı’nda bir gösteri yapan kişi ise elindeki demir çubukla trafik lambasına zarar verirken, Meşrutiyet Caddesi’ndeki eylemciler de iş yerlerinin camlarına taş atıyor.

Eylemlerin ilginç ayrınntıları

Akşam vakitlerinde kaydedilen başka bir görüntüde ise birtakım eylemcilerin istiklal Marşı’nı belirt tiği görülüyor. faka t görüntülere dikkatli bakıldığında kalabalıktan bazılarının, istiklal Marşı’nı, elinde içki şişesi olduğu halde belirt tiği fark ediliyor. birtakım eylemcilerin oturarak, bazılarının da dolaşarak marşa eşlik etmesi dikkati çekiyor. Ramazan ayında da eylemlerini sürdüren eylemcilerden bazıları, oruç tutuyoruz mesajı vermek maksadı ile Güvenpark’ta 20 Temmuz’da iftar sofrası hazırlıyor. Lakin, 20 Temmuz’da akşam ezanı 20.22’de okunmasına rağmen eylemlecilerin, kameranın kayıtta olduğu 20.05’te yemek yediği görülüyor.AA

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz