Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

İşte Aziz Yıldırımın Bombası
  • Ana Sayfa » Haber
  • 12 Ağustos 2013 - 11:16:26
İşte Aziz Yıldırımın Bombası

Aziz Yıldırım’ın yeni bombası Arda’ymış… Fenerbahçe Takımı’de Alex’ten boşalan 10 numaralı forma Arda Turan’ı bekliyor. Aziz Yıldırım’ın ”Flaş transfer yapacağım” diye konuş-tuği futbolcunun, Milli Takım’ın ve Atletico Madrid’in starı Arda Turan olduğu öğrenildi.Fenerbahçe’de Alex’ten boşalan 10 numaralı forma Arda Turan’ı bekliyor.Aziz Yıldırım’ın zamanında Galatasaray Takımı’dan 15 milyon euro karşılığında rica ettiği Arda Turan transferi o […]

iste-Aziz-Yildirimin-Bombasi Aziz Yıldırım’ın yeni bombası Arda’ymış… Fenerbahçe Takımı’de Alex’ten boşalan 10 numaralı forma Arda Turan’ı bekliyor.
Aziz Yıldırım’ın ”Flaş transfer yapacağım” diye konuş-tuği futbolcunun, Milli Takım’ın ve Atletico Madrid’in starı Arda Turan olduğu öğrenildi.Fenerbahçe’de Alex’ten boşalan 10 numaralı forma Arda Turan’ı bekliyor.Aziz Yıldırım’ın zamanında Galatasaray Takımı’dan 15 milyon euro karşılığında rica ettiği Arda Turan transferi o dönem gerçekleşmezken, Atletico Madrid’de forma giyen [r] milli oyuncu için yine nabız yoklanıyor.FENERBAHÇE’NİN GİRİŞİMİNİ DUYAN Galatasaray Takımı LOBİSİ DEVREDEGalatasaray’ın son şeklinde sunmaya çalıştığı 16 milyon Euro + Riera teklifini kabul etmeyen İspanyol Kulübü transfer döneminde sürekli Arda’dan bahsedilmesinden rahatsız olsa da Fenerbahçe’nin 20 milyon euroluk teklifi karşısında ne yapacağı merakla bekleniyor. İstanbul ili Milletvekili Hakan Şükür’ün Galatasaray Takımı’ın Arda ile anlaşdığına dair twett atması Fenerbahçe’nin önü kesilmek isteniyor şeklinde yorumlandı. Arda ile Galatasaray Takımı arasında bir anlaşma yapılmadığı ve Atletico’nun Arda’yı satmayı he-nüz düşünmediği menajer Ahmet Bulut tarafından açıklandı. faka t Aziz Yıldırım’ın Arda için 20 milyon euro bonservis bedelini gözden çıkardığı dilden dile dolaşıyor. Atletico’nun bu rakama Arda’yı serbest bırakabileceği konuşuluyor.ARDA’YA YILLIK 6 MİLYON EUROAziz Yıldırım’ın seneler-dir beğendiği ve takımda görmek rica ettiği Arda için hatırı sayılır kişileri devreye soktuğu belirtilirken, Arda ise Fenerbahçe’nin teklifini kabul ederse yıllık 6 milyon euro kazanacak. Yıllık ücret şeklinde 4.5 milyon euro teklif yapılabilir olan Arda, maç başı ve şampiyonluk primi gibi bonuslar ile kazancını 6 milyon euroya yükseltmiş olacak.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz