Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

İşte Ateş Açan Keskin Nişancılar
  • Ana Sayfa » Haber
  • 14 Ağustos 2013 - 07:44:14
İşte Ateş Açan Keskin Nişancılar

Mısır’da saba h saatlerin de vakitlerinde başlayan katliamda Mısır ordusu bina çatılarına keskin nişancı yerleştirdi.Rabiatul Adeviyye Basın Merkezi, güvenlik güçlerinin meydandaki gösteri yapan kişilere müdahalesinde ölü sayısının 127’e yükseldiğini, hadisede yaralı sayısının 2 bini aştığı bildiril-di.Meydan kuşatıldığı için yaralılar hastanelere götürelimiyorNişancılar istihbarat binaların üzerinden darbe karşıtlarına ateş açıyorlar. Üniversiteye sığındılarRabiatul Adeviyye Meydanı’na yakın güvenlik birimlerine […]

iste-Ates-Acan-Keskin-NisancilarMısır’da saba h saatlerin de vakitlerinde başlayan katliamda Mısır ordusu bina çatılarına keskin nişancı yerleştirdi.
Rabiatul Adeviyye Basın Merkezi, güvenlik güçlerinin meydandaki gösteri yapan kişilere müdahalesinde ölü sayısının 127’e yükseldiğini, hadisede yaralı sayısının 2 bini aştığı bildiril-di.Meydan kuşatıldığı için yaralılar hastanelere götürelimiyorNişancılar istihbarat binaların üzerinden darbe karşıtlarına ateş açıyorlar.

Üniversiteye sığındılarRabiatul Adeviyye Meydanı’na yakın güvenlik birimlerine ait binaların çatılarından, [r] keskin nişancıların hedef aldığı gösteri yapan kişiler arasında ölenler olduğu, Nahda meydanındaki birtakım gösteri yapan kişilerin ise saldırılardan korunmak için Kahire Üniversitesi Mühendislik Fakültesine sığındığı kaydoldu.Meydanlara müdahale sürerken, helikopterlerin alan üzerinde alçak uçuş yaptığı, helikopterlerden atılan broşürlerde, kadın ve çocukların meydanları terk etmesi halinde can güvenliklerinin sağlanacağı ifade ediliyor.Güvenlik güçlerinin zırhlı birlikler ile müdahale ettiği Nahda meydanının checkü tamamem güvenlik güçlerinin eline geçti. oldukça çok sayıda darbe karşıtının tutuklandığı Nahda meydanından dumanlar yükseliyor. Rabiatul Adeviyye meydanında ise güvenlik güçlerinin darbe karşıtlarına müdahalesi sürüyor.Bölgeye yakın bulunan israil, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri büyükelçiliklerinin çevresinde geniş güvenlik tedbiri alındı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz