Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

İngiliz Basınından Yeni Geceyarısı Ekspresi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 23 Ağustos 2013 - 12:42:58
İngiliz Basınından Yeni Geceyarısı Ekspresi

İngiliz basınından yeni Geceyarısı Ekspresi…Antalya’nın Side beldesindeki Sentido Perissia Hotel’de kalırken topluca hastalanan ingiliz turistlerin “Exorcist” (ޞeytan) TV filmine gönderme yaparak anlattıkları hikayeler, Ada basınında yeni bir “Midnight Express” (Geceyarısı Ekspresi) etkisi yarattı. Türkiye turizmine karşı küçük çaplı bir propaganda kampanyasına dönüştürülen olay ile alaka-lı iddialara otel yönetiminden yalanlama geldi.Beş starlı, her şey dahil otelde […]

ingiliz-Basinindan-Yeni-Geceyarisi-Ekspresiİngiliz basınından yeni Geceyarısı Ekspresi…
Antalya’nın Side beldesindeki Sentido Perissia Hotel’de kalırken topluca hastalanan ingiliz turistlerin “Exorcist” (ޞeytan) TV filmine gönderme yaparak anlattıkları hikayeler, Ada basınında yeni bir “Midnight Express” (Geceyarısı Ekspresi) etkisi yarattı. Türkiye turizmine karşı küçük çaplı bir propaganda kampanyasına dönüştürülen olay ile alaka-lı iddialara otel yönetiminden yalanlama geldi.
Beş starlı, her şey dahil otelde kalan ingiliz turistler, hastalık geçirdikleri 1-2 günlük zaman zarfında yaşadıklarını ingiliz tabloid gazeteleri ve televizyonlarına anlattı. Otel yönetimine ishal ve mide bulantısı şikayetiyle başvuran ve kaynağı belli olmayan bir virüsten hastalandığı tahmin edilen ingilizlerden 42 yaşındaki Louise Carty, Daily Mirror [r] gazetesine, “Ben cehennemi yaşadım. Bize ‘Hastay iseniz odalarınızda kalın’ diye konuş-tuler. Çünkü bence yeni gelen müşterilerin bizi görmesini istemiyorlardı” diye konuş-tu.iki çocuk annesi Carty, “Ateşim çıktığı için resepsiyona gittiğimde bana beklemem gerektiğini çünkü yeni müşterilerin giriş yaptığını belirt tiler. Orada bayılıp hastaneye kaldırıldım. görevli kişiler otelin önünde ambulans görülmesini de istemiyordu… Her gün otelin havuzları, dışkısını kaçıran hastalar nedeni ile kapanmak zorunda kalıyor” diye konuş-tu.Otelin havuzu, müşterilerinden birinin dışkısı ile kirlenince böyle bakıma alındı.“EXORCIST TV filmi GiBiYDi”Otelde 20 kişilik bir grupla tatil yaptığını anımsatan 45 yaşındaki poli s ekibi memuru Diane Blumsom ise, “Grubumuzdan 16 şa-hıs hasta oldu ve bunların yedisi hastaneye kaldırılmak zorunda kaldı. Kızım Jane o kadar kuvvetli kusuyOrdu ili ki Exorcist TV filminden bir sahne gibiydi” diye konuş-tu.ViRÜS BELiRTiSiTuristleri otele yönlendiren ingiliz tur firması Thomas Cook, bağımsız bir ingiliz denetim kuruluşunun yaptığı incelemelerin ilk sonuçlarına göre müşterilerin muhtemelen virüs nedeni ile hastalandığı bulgusuna ulaşıldığını açıkladı.“AMBULANS ÇAĞIRTTIRMADILAR” iDDiASITuristlerin ingiliz basını aracılığı ile yaptığı suçlamaları reddeden otel yönetimi, “salgının duyulmaması için hastaneye gitmesi gereken müşterilere ambulansa binmek yerine taksi çağırmalarının” belirtil diği iddialarını da yalanladı.Turistlerin hastalık kaynağının belirlenemediğinin anımsatan otel görevlileri, Hürriyet Dünyası’na yaptıkları açıklamalarda, hastalanan bütü n müşterilerin tedavi masraflarının karşılandığı yönündeki haberlerin de gerçeği yansıtmadığını söyled i. görevliler, rahatsızlanan müşterilerden bazısının check-out tarihlerinde ayrıldığını, bazılarının ise halen otelde kaldığını ifade etti.“DENETiM SONUÇLARI TEMiZ”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz