Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

İmralıdan Dönen BDPlilerin Açıklamaları
İmralıdan Dönen BDPlilerin Açıklamaları

Pervin Buldan, Altan Tan ve Sırrı Süreyya Önder tarafından gerçekleştirilen imralı ziyareti sonrası kısa olan bir izah yapıldı. Öcalan, heyet aracılığı ile gönderdiği mesajında, PKK’nın elinde tuttuğu kamu görevlilerine iyi davranması gerektiğini belirt-ti.imralı’ya ikinci ziyaret gerçekleştirildi.BDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan, İstanbul ili Milletvekili Sırrı Süreyya Önder ve Diyarbakır ili Milletvekili Altan Tan’ın adaya ziyareti tahmini […]

imralidan-Donen-BDPlilerin-AciklamalariPervin Buldan, Altan Tan ve Sırrı Süreyya Önder tarafından gerçekleştirilen imralı ziyareti sonrası kısa olan bir izah yapıldı. Öcalan, heyet aracılığı ile gönderdiği mesajında, PKK’nın elinde tuttuğu kamu görevlilerine iyi davranması gerektiğini belirt-ti.
imralı’ya ikinci ziyaret gerçekleştirildi.BDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan, İstanbul ili Milletvekili Sırrı Süreyya Önder ve Diyarbakır ili Milletvekili Altan Tan’ın adaya ziyareti tahmini 6 saat sürdü.imralı dönüşü kameralar karşısına geçen heyet adına Pervin Buldan bir izah yaptı.Açıklamaya göre Öcalan ziyaret esnasında şunları belirt-ti:”Önce basına, emeklerine duyduğum [r] saygıdan dolayı selamlarımı iletiyorum. Bu görüşme tarihi bir adımdır, tarihi bir süreç yaşıyoruz. tüm taraflar bu süreçte daha çok dikkatli ve duyarlı olmalıdır. Devletin ve PKK’nın elinde tutsaklar var. PKK elindeki tutsaklara iyi davranmalı. Umarım en az zaman içerisinde ailelerine kavuşurlar.”Pervin Buldan, ziyaretle alakaalı ayrınntılı açıklamanın eşbaşkanlar tarafından ‘zamanı gelince’ yapılacağını belirt-ti.Heyet, basın mensuplarının sorularını yanıtlamadan toplantıyı sonlandırdı.MECLiS ARACI ile GELDiLERBDP heyeti, imralı Adası’na hareket edecekleri Ataköy’e, Buldan’a tahsis edilen TBMM’ye ait kırmızı “030” plakalı araçla geldi. Heyet, daha sonra Abdullah Öcalan ile görüşmek için Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü’ne ait “Emniyet-4” adlı tekneyle imralı Adası’na hareket etti.ÖCALAN’A KALEM VE TESPiHHeyet yakınında Öcalan’a birtakım hediyeler de götürdü. Pervin Buldan, Abdullah Öcalan’a bir kalem ve bir tespih aldığını söylemişti. Pervin Buldan, hediyesinin yer aldı ğı dolmakalemleri ile tanınan kırtasiye dükkanının karton paketi ile kendilerini imralı’ya götürecek tekneye bindi. Sırrı Süreyya Önder ise Öcalan’a AB üyesi ülkelerin anayasalarını karşılaştırmalı şeklinde ele alan bir kitap ile TBMM Darbeleri incele me Komisyonu’nun raporunu götürdü.iLK ZiYARET OCAK’TAYDI3 Ocak 2013 yılı’te imralı görüşmelerinde yeni bir sayfa açılmış, MiT ve avukatların yakınında Mardin ili Bağımsız Milletvekili Ahmet Türk ve BDP Batman ili Milletvekili A ile Akat Ata imralı’ya giderek Abdullah Öcalan ile görüşmüştü.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz