Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Ilker Kaleli Nitelikli Dolandırıcılık Açıklaması
Ilker Kaleli Nitelikli Dolandırıcılık Açıklaması

‘Kayıp ޞehir’ televizyon dizisinin futbolcusu ilker Kaleli, ‘nitelikli dolandırıcılık’ suçlaması ile ilg i lı izah yaptı.‘Kayıp ޞehir’ adlı televizyon dizide oynayan, rol arkadaşı Gökçe Bahadır’la yaşadığı kısa olan süreli aşkla da gündeme gelen oyuncu ilker Kaleli’nin, ‘nitelikli dolandırıcılık’ suçlaması ile babası Recep Kaleli ile birlikt e 7 sene ye kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı yönündeki […]

Ilker-Kaleli-Nitelikli-Dolandiricilik-Aciklamasi‘Kayıp ޞehir’ televizyon dizisinin futbolcusu ilker Kaleli, ‘nitelikli dolandırıcılık’ suçlaması ile ilg i lı izah yaptı.
‘Kayıp ޞehir’ adlı televizyon dizide oynayan, rol arkadaşı Gökçe Bahadır’la yaşadığı kısa olan süreli aşkla da gündeme gelen oyuncu ilker Kaleli’nin, ‘nitelikli dolandırıcılık’ suçlaması ile babası Recep Kaleli ile birlikt e 7 sene ye kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı yönündeki habere Kaleli’den izah yaptı.

“OYUNCUYUM, [r] TiCARETLE UĞRAޞMADIM”

ilker Kaleli verdiği demeçte “Ticari bir anlaşmazlığa mesele olan babamın firmasınde sene ler evve l bir ortaklığım olmuş olsa da, herhangi bir fiili ticari bir çalışmam, veya faaliyetim olmamıştır. Halihazirda şimdi adı gecen firmaler ile bir bağım veya ortaklığım da bulunmamaktadır. Davalı,tarafların yasadığı sıkıntıla r benim son 4 yıldır öğrenci şeklinde yurtdışında yer aldı ğım zamanda yaşanmıştır, kaldı ki benim mesleğim oyunculuktur, yaşamımın hiçbir döneminde ticaretle uğraşmadım.

“ANLAޞMAZLIK VAR, DOLANDIRICILIK DEĞiL”

Davada adımın geçtiğini öğrendikten sonra babamdan ve avukatlardan konu ile ilg i lı ayrınntılı bilgi aldım. Mevzu taraflar arasında yaşanan ticari bir anlaşmazlıktır. Bunun dolandırıcılık gibi itibarımı zedeleyici şekillerde yansıtılıp adımın karıştırılması beni cok üzmüştür.Ben de, ailem de hiçbir zaman bu tarz işlerin içerisinde yer almadığımız gibi halihazırda yargı süreci devam etmektedir. Ve en doğru kararı da yargı mercileri verecektir.” diye konuş tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz