Hayko Cepkinin Kafa Attığı Kadın
Gönderen: admin Tarih: 18 Şub, 2013 At 02:56 PM | Kategorisi : Haber, Magazin | 0 Yorum

Hayko-Cepkinin-Kafa-Attigi-KadinHayko Cepkin, Beyoğlu’nda tartıştığı bir kadın hayranına kafa attı.
uçuk tarzı ile özel bir hayran kitlesine malik olan Hayko Cepkin, önceki akşam Roxy’de gerçekleştirilen bir etkinlik çerçevesinde DJ kabinine geçti. Performansı ile büyük beğeni toplayan rockçı, alkolün de etkisiyle finalde hadi se çıkardı. Cepkin’in, mekanın önünde bir kadın dinleyicisine kafa attığı bildiril di.
Reklam Alanı
hadisenin daha fazla büyümesini önlemek arzulayan şarkıcının menajeri ise araya girerek yüzü kanlar içerisinde kalan kadının gönlünü almaya çalıştı. Cepkin de daha sonra kadın hayranı ile mekanın önünde uzun zaman konuştu. rockçı, arkasından menajeri ve birlikt eindeki arkadaşları ile birlikt e bir başka bara giderek, ‘mağdure’ye içki ısmarladı. Bu sırada gazetecilerin takipte olduğunu fark eden sanatçı, dikkat dağıtmak için yoldan yürüyen gençler ile tokalaşmaya başladı. Akşam’ın haberine göre; Cepkin’in son hamlesi ise Tarlabaşı’nda dövdüğü dinleyicisine çorba ısmarlamak oldu. Rockçı, arkasından vedalaşarak evinin yolunu tuttu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>