Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Havaya Dikkat
  • Ana Sayfa » Haber
  • 23 Ağustos 2013 - 12:39:19
Havaya Dikkat

Havaya Dikkat…Bir oldukça çok ilde kuvvet li yağış bekleniyor. Hava hali ile alaka-lı son tahminleri öğrenmeden plan yapmayınMeteoroloji Genel Müdürlüğü’nce yapılan son değerlendirmelere göre, Ege, Marmara’nın güneydoğusu, Göller Yöresi, Batı Karadeniz’in iç kesimleri, Eskişehir, Ankara, Çankırı, Osmaniye, Rize ili çevreleri ile Adana’nın iç kesimleri, Antalya’nın iç ve batı kesimleri, Hatay’ın batı ilçeleri, Trabzon’un doğu çevreleri […]

Havaya-DikkatHavaya Dikkat…
Bir oldukça çok ilde kuvvet li yağış bekleniyor. Hava hali ile alaka-lı son tahminleri öğrenmeden plan yapmayın
Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nce yapılan son değerlendirmelere göre, Ege, Marmara’nın güneydoğusu, Göller Yöresi, Batı Karadeniz’in iç kesimleri, Eskişehir, Ankara, Çankırı, Osmaniye, Rize ili çevreleri ile Adana’nın iç kesimleri, Antalya’nın iç ve batı kesimleri, Hatay’ın batı ilçeleri, Trabzon’un doğu çevreleri ve Artvin’in kıyı ilçeleri kısa olan süreli ve [r] mahal-li olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağış ların; Öğle vakitlerinden sonra Denizli, Manisa, Kütahya, Uşak, Muğla ili çevreleri ile Balıkesir’in güney ilçeleri, İzmir ili ve Aydın’ın iç kesimlerinde mahal-li şeklinde kuvvetli olması bekleniyor.

Hava ısısı, yağış alan yerlerde 2 ila 4 derece azalacak, ötek i yerlerde ehemmiyetli bir fark-lı olmayacak.

Rüzgar ise Genellde kuzey ve kuzeydoğu, Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu’da güney ve batı yönlerden hafif arasıra orta kuvvette, Marmara ile Ege, Akdeniz kıyıları ve Güneydoğu Anadolu’da kuvvetli şeklinde esecek.

-KUVVETLi YAĞIޞ-

Yağışların; öğle vakitlerinden sonra Denizli, Manisa, Kütahya, Uşak, Muğla ili çevreleri ile Balıkesir’in güney ilçeleri, İzmir ili ve Aydın’ın iç kesimlerinde mahal-li şeklinde kuvvetli olması bekleniyor. Meteoroloji, ani sel, su baskını, yıldırım, dolu, yağış anında kuvvetli rüzgar gibi yaşanabilecek olumsuzluklara karşı misafirin dikkatli ve tedbirli olmaları gerektiğini diye konuş-tu.

Rüzgarın, Marmara ile Ege, Akdeniz kıyıları ve Güneydoğu Anadolu’da kuvvetli şeklinde esmesi beklendiğine de dikkat çeken Meteoroloji, yaşanabilecek olumsuzluklara karşı misafiri da misafiri uyardı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz