Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Hafta Sonu Yeni Yüzünü Görecek
  • Ana Sayfa » Haber
  • 14 Ağustos 2013 - 07:50:06
Hafta Sonu Yeni Yüzünü Görecek

Türkiye’nin 5. yüz nakli yapılan Recep Sert bu hafta sonuna doğru yeni yüzünü görebilecek. Sert’e ev-vel tıraş yapılacak, sonra aynaya bakmasına izin verilecek.Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Özlenen Özkan, ‘“Recep Sert’in bu hafta sonuna doğru tıraşını yapıp aynada yüzünü görmesine izin vereceğiz” diye konuş-tu.Özkan, Akdeniz Üniversitesinde yaptığı […]

Hafta-Sonu-Yeni-Yuzunu-GorecekTürkiye’nin 5. yüz nakli yapılan Recep Sert bu hafta sonuna doğru yeni yüzünü görebilecek. Sert’e ev-vel tıraş yapılacak, sonra aynaya bakmasına izin verilecek.
Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Özlenen Özkan, ‘“Recep Sert’in bu hafta sonuna doğru tıraşını yapıp aynada yüzünü görmesine izin vereceğiz” diye konuş-tu.Özkan, Akdeniz Üniversitesinde yaptığı basın toplantısında, Recep Sert’in naklin arkasından 3,5 haftayı geride bıraktığını, sağlık halinun iyi [r] olduğunu belirt ti.Sert’in yüzüne bayramdan ev-vel revizyon niteliği taşıyan küçük müdahalelerde bulunduklarını anımsatan Özkan, yüzünde temizlemeler ile çenesinde ufak tefek oynamalar yaptıklarını anlattı. Sert’in ağız tabanını temizleyip dili önplanaaldıklarını ifade eden Özkan, bir revizyon daha yapacaklarını diye konuş-tu.Türkiye’nin 5. yüz nakliyle alaka-lı her şeyin yolunda gittiğini vurgulayan Özkan, Recep Sert’in odasının içerisinde sürekli hareketli olduğunu, yürüdüğünü dile getirdi. Özkan, “Recep Sert’in bu hafta sonuna doğru tıraşını yapıp aynada yüzünü görmesine izin vereceğiz. Sakalı da uzadı. Yüzünde 3,5 haftalık bir sakalı var. Çenesini hareket ettiriyor ama konuşmuyor. El hareketleri ve yazı ile kendini ifade ediyor. Kendisini merak ediyor. Aynada görmek istiyor. Daha güzel ve temiz bir yüz görmesi bakımındanyeni yüzüyle hafta sonuna doğru tanıştıracağız” diye konuş-tu.“RAHiM NAKLiNDE DE DURUM iYi”ޞu anda 5 yüz nakli adayı yer aldı ğınu anımsatan Özkan. dünyada kadavradan ilk rahim nakli yapılan Derya Sert’in sağlık halinun da iyi olduğunu belirt ti. Embriyo transferi için verimli bir rahim olmasını beklediklerini kaydeden Özkan, embriyo naklini eylül-ekim ayları gibi yapmayı planladıklarını sözlerine ekledi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz