Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Güzel Sevgilisini Feci Şekilde Öldürdü
  • Ana Sayfa » Haber
  • 27 Ağustos 2013 - 10:22:49
Güzel Sevgilisini Feci Şekilde Öldürdü

Güzel sevgilisini feci şekilde öldürdü…Böyle vicdansızlık görülmedi!… Benzin dökülüp yakılan genç kadın yaşamını yitirdi!…Kız arkadaşı Çilem Hülya Berkil’i, sonucu benzin dökerek yaktığı iddiası ile nezarete atılan Abdurrahman Göçer, jandarmadaki ifadesinde uzun süredir birlik-te olduklarını ve evlenmeyi düşündüklerini belirt ti. Çilem için bu güne kadar 300 bin liranın üzerinde para harcadığını önplanasüren Göçer, ifadesinde şunları anlattı:“Ben […]

Guzel-Sevgilisini-Feci-Sekilde-OldurduGüzel sevgilisini feci şekilde öldürdü…
Böyle vicdansızlık görülmedi!… Benzin dökülüp yakılan genç kadın yaşamını yitirdi!…
Kız arkadaşı Çilem Hülya Berkil’i, sonucu benzin dökerek yaktığı iddiası ile nezarete atılan Abdurrahman Göçer, jandarmadaki ifadesinde uzun süredir birlik-te olduklarını ve evlenmeyi düşündüklerini belirt ti. Çilem için bu güne kadar 300 bin liranın üzerinde para harcadığını önplanasüren Göçer, ifadesinde şunları anlattı:“Ben onunla evlenmek için her [r] şeyi yaptım. Bugüne kadar onun için 300 bin liranın üzerinde para harcadım. faka t geçtiğimiz günlerde aramız bozuldu. Benden ayrılmak rica ettiğini belirt ti. Ben de kendisine ailemi de yanıma alarak tatile gitmeyi teklif ettim. hadi se günü ailem ve Çilem Hülya Berkil ile birlik-te Antalya’ya tatile geldik. Otele girdiğimizde kavgaya başladık. Eve dönmek isteyince ben kendisini araba ile Ankara’ya götürmek için yola çıktım. arabada kavgaya devam ettik. Hülya kendisi arabada bulunan benzin bidonunu alarak sonucu döktü ve çakmağı çaktı.”

TUTUKLANDI

ANKARA’dan tatil için birlik-te Antalya’ya yola çıktığı kız arkadaşı 30 yaşındaki Çilem Hülya Berkil ile kavga eden 37 yaşındaki Abdurrahman Göçer, içi benzin dolu bidonu kız arkadaşının başından döktükten sonra ateşe verdi. Berkil yaşamını yitirirken, Göçer tutuklandı.Olay 22 Ağustos günü Antalya’nın Döşemealtı ilçesi 35’inci kmde meydana geldi. Bir süredir arkadaşlık yaptıkları belirtilen Çilem Hülya Berkil ve erkek arkadaşı Abdurrahman Göçer, tatil için Ankara’dan Antalya’nın Kemer ilçesi’ne doğru otomobille yola çıktı. ikili, Döşemealtı ilçesi civarında otomobilde tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu Abdurrahman Göçer, iddiaya göre Çilem Hülya Berkil’i saçından sürükleyerek arabadan indirgedi. arkasından bagajdan benzin dolu bidonu alan Göçer, kız arkadaşının başından aşağı bidonu boşalttıktan sonra ateşe verdi.YOLDAN GEÇENLER SÖNDÜRDÜAbdurrahman Göçer, kız arkadaşının bir anda alevler arasında kaldığını görünce iddiaya göre alevleri söndürmek rica etti, faka t başarılı olamadı. Çevreden geçen araç şoförülerinin de yangın söndürme tüpleri ile müdahalesi sonrası alevler söndürülürken, vücudunun büyük bölümü yanan genç kız hadi se yerine çağrılan 112 ambulansı ile hastaneye götürüldü. Çilem Hülya Berkil ev-vel Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne, arkasından İzmir ili Devlet Hastanesi’ne gönderil-di. Elinden yaralanan Abdurrahman Göçer ise Antalya ili Eğitim ve incele-me Hastanesi’ne götürüldü.Berkil, İzmir ilinde doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Tedavisinin arkasından önceki gün Antalya ili il Jandarma Komutanlığı görevlileri tarafından adliyeye götürülen Abdurrahman Göçer ise tutuklandı. Çilem Hülya Berkil’in cenazesi, dün Ankara ilinde gömüldü.


MiLLiYET iNTERNET SiTESi

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz