Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Gül Suriyedeki Katliamı Yapanlar Tarihte Lanetle Anılacaklar
  • Ana Sayfa » Haber
  • 23 Ağustos 2013 - 12:58:51
Gül Suriyedeki Katliamı Yapanlar Tarihte Lanetle Anılacaklar

Gül Suriyedeki katliamı yapanlar tarihte lanetle anılacaklar…Cumhurbaşkanı Gül, Suriye’deki katliama dair”Bu katliamı yapanlar tarihte lanetle anılacaklardır ve öyle geçeceklerdir” diye konuş-tu.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Suriye’deki katliama dair”Suriye’de binin üzerinde insanın kimyasal silahlar ile vahşice katledilmesi oldukça çok çok büyük insanlık suçudur. Bu manzaraları görüp de vicdanı sızlamayan, bu üzüntüyü kalbinin derinden yapılmışnliklerinde hissetmeyen insan olan hiç […]

Gul-Suriyedeki-Katliami-Yapanlar-Tarihte-Lanetle-AnilacaklarGül Suriyedeki katliamı yapanlar tarihte lanetle anılacaklar…
Cumhurbaşkanı Gül, Suriye’deki katliama dair”Bu katliamı yapanlar tarihte lanetle anılacaklardır ve öyle geçeceklerdir” diye konuş-tu.
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Suriye’deki katliama dair”Suriye’de binin üzerinde insanın kimyasal silahlar ile vahşice katledilmesi oldukça çok çok büyük insanlık suçudur. Bu manzaraları görüp de vicdanı sızlamayan, bu üzüntüyü kalbinin derinden yapılmışnliklerinde hissetmeyen insan olan hiç kimse yoktur” diye konuş-tu.

Cumhurbaşkanı Gül, “Bu katliamı yapanlar tarihte [r] lanetle anılacaklardır ve öyle geçeceklerdir. Ama böyle de kalmayacaktır. Uluslararası hukuk nezdinde günü geldiğinde muhakkak bunun hesabını vereceklerdir” diye konuş-tu.

Somut adım atma zamanı Gül, şöyle söyledi: “ޞu anda BM’nin Araştırmacıları Suriye’de. Hiç bir engel çıkartılmadan bu Araştırmacılar muhakkak bölgeye gitmeli ve olup bitenler ile alaka-lı tüm bilgi ve raporlarını tüm dünya ile açıkça paylaşmalılar. Suriye’de yaşananlar ile alaka-lı bundan sonra söylenecek söz kalmamıştır, bundan sonra fiili, somut adım atma zamanıdır. Bunun için BM Güvenlik Konseyi’nde diplomatik manevra ve ayak oyunları ile bu işleri geçiştirmenin ve zamana yaymanın maliyeti de oldukça çok büyük olacaktır ve BM sistemini çökertecektir bu tüm insanlık vicdanında. Onun için somut adım atma zamanı gelmiştir”Gül, “Bu acıyı oldukça çok derinden yapılmışnden kalbimizde duyuyoruz. Bu acıların yenide nlanmaması için de uluslararası camianın hep birlikt e, ki Türkiye buna hazırdır, gerekeni yapması şarttır” diye konuş-tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz