Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Görüntülendiğini Görünce Otomobile Kafa Attı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Ağustos 2013 - 08:56:31
Görüntülendiğini Görünce Otomobile Kafa Attı

Görüntülendiğini görünce otomobile kafa attı…Adana ilinde evlerin kapı kilit göbeğini patlatarak değerli eşyaları çalan hırsızlık zanlısı, yakalanıp adliyeye sevk edilirken basın mensupları tarafından görüntülendiğini görünce otomobile kafa attı. Alınan bilgiye göre olay, merkez Seyhan ilçesinde meydana geldi. iddiaya göre, geçtiğimiz ocak ve şubat aylarında birtakım evlerin kapı kilit göbeği sökülerek hırsızlık hadises i meydana geldi. […]

Goruntulendigini-Gorunce-Otomobile-Kafa-AttiGörüntülendiğini görünce otomobile kafa attı…
Adana ilinde evlerin kapı kilit göbeğini patlatarak değerli eşyaları çalan hırsızlık zanlısı, yakalanıp adliyeye sevk edilirken basın mensupları tarafından görüntülendiğini görünce otomobile kafa attı.
Alınan bilgiye göre olay, merkez Seyhan ilçesinde meydana geldi. iddiaya göre, geçtiğimiz ocak ve şubat aylarında birtakım evlerin kapı kilit göbeği sökülerek hırsızlık hadises i meydana geldi. Müştekiler de poli s ekibi merkezine gelerek eşyaları çalındığı için şikayette tespit edil-di. Bunun sonucu hadi [r] se yerine gitmiş olan poli s ekibi çalışma başlatırken, yapılan çalışma sonucunda poli s ekibi evden örnekler aldı. DNA ÖRNEĞiNDEN TESPiT Polis, tahmini 6 ay sonra yaptığı başka bir çalışmada ocak ve şubat aylarında olan hırsızlık olay ilerındaki DNA örneklerine benzeyen örnekler buldu. Bunun sonucu yapılan araştırmada, hırsızın daha ev-vel de evden kaçan küçük kızları ağlarına düşüren çetenin içi içerisinde bulunan Erdoğan A. olduğunu sapta-dı. Yapılan operasyon sonucunda Erdoğan A. ağabeyinin iş yerinde tutuklandı. Zanlı ifadesi alındıktan sonra adliyeye gönderil-di. Sevk esnasında basın mensupları tarafından görüntülendiğini gören zanlı küfür edip tehditler savurarak, poli s ekibi ekipleriin elinden kaçıp saldırmak rica etti. faka t poli s ekibi ekipleri bırakmayınca bu kez de kafasını otomobillere vurdu. ޞahıs poli s ekibi tarafından sakinleştirildikten sonra araca bindirilip adliyeye götürüldü. Erdoğan A., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine sevk edil-di.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz