Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Genel Af Gündemde Yok
  • Ana Sayfa » Haber
  • 15 Ağustos 2013 - 10:01:22
Genel Af Gündemde Yok

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Azerbaycan’da iç politikae dairönemli değerlendirmelerde tespit edil-di. Türk Dili Konuşan Ülkeler İşbirliği Konseyi 3. zirvesi için Azerbaycan’da bulunan Cumhurbaşkanı Gül, gündemdeki gelişmelere dairönemli açıklamalarda tespit edil-di.Çözüm sürecinin hükümet tarafından cesur ve iyi niyetli bir adım şeklinde takdir edilmesi ve kıymetinin bilinmesi gerektiğini ifade eden Gül, BDP ve PKK yöneticilerinden gelen af çağrılarını […]

Genel-Af-Gundemde-Yok Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Azerbaycan’da iç politikae dairönemli değerlendirmelerde tespit edil-di.
Türk Dili Konuşan Ülkeler İşbirliği Konseyi 3. zirvesi için Azerbaycan’da bulunan Cumhurbaşkanı Gül, gündemdeki gelişmelere dairönemli açıklamalarda tespit edil-di.Çözüm sürecinin hükümet tarafından cesur ve iyi niyetli bir adım şeklinde takdir edilmesi ve kıymetinin bilinmesi gerektiğini ifade eden Gül, BDP ve PKK yöneticilerinden gelen af çağrılarını da [r] yorumladı.Genel affın konuşulan bir mesele olmadığını vurgulayan Gül, “İllegal giyisiler ile gösteriler yapmak ve sorumsuzca açıklamalarda bulunmak herkesi tedirgin ve irite eder” uyarısında tespit edil-di.Gezi olay ilerının eylül ayında devam edeceği yönündeki açıklamalara da değinen Gül, “Niye böyle olacakmış ki. Böyle açıklamaları gereksiz görüyorum. Sanki olay ilera davetiye çıkarıyor gibi algılanabilir” ifadelerini kullandı.Abdullah Gül, bir tavsiyenin, isteğin protesto şeklinde duyurulmasının şiddetten uzak kurallara uygun şekilde yapıldığı takdirde dikkate alınacağını da vurguladı.Cumhurbaşkanı Gül, Balyoz ve Ergenekon davaları üzerinden Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel’e yönelik eleştirileri de yorumladı: “Orgeneral Özel’in Türk Silahlı Kuvvetleri’nin hak ve hukukun korunması konusundaki çabasının şahidiyim”Gül, Balyoz Davası’na dairsoruya ise, “Kimseye sen suçlusun da, değilsin de denemez. Hepimizin hukuk sürecinin usul ve esaslara uygun bir şekilde sürecin sonlanmasını beklememiz gerekir” yanıtını verdi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz