Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Genç Ve Diri Görünmek Için Ne Yapabilirim
Genç Ve Diri Görünmek Için Ne Yapabilirim

Gözler, ruhun aynası aynı zamanda iletişimin başlangıç noktasıdır. faka t ne yazık ki gözler, yılların izlerini, göz altlarında torbalar, göz kapaklarında sarkıklıklar ve göz çevresinde kırışıklıklarla gösterir. Op. Dr. Hakan Gence, yıllara rağmen genç ve diri bakışlara sahip olmanın basit yollarını anlattı.[r]. Zira yaşla birlikt e kırışıp sarkmaya başlayan göz kapakları, basit bir operasyonla canlı, […]

Genc-Ve-Diri-Gorunmek-Icin-Ne-Yapabilirim Gözler, ruhun aynası aynı zamanda iletişimin başlangıç noktasıdır. faka t ne yazık ki gözler, yılların izlerini, göz altlarında torbalar, göz kapaklarında sarkıklıklar ve göz çevresinde kırışıklıklarla gösterir. Op. Dr. Hakan Gence, yıllara rağmen genç ve diri bakışlara sahip olmanın basit yollarını anlattı.[r]. Zira yaşla birlikt e kırışıp sarkmaya başlayan göz kapakları, basit bir operasyonla canlı, diri ve genç görünüme kavuşturulabiliyor.
Op. Dr. Hakan Gence, “blefaroplasti” adı verilen bu operasyonların hem alt hem de üst göz kapağına uygulanabildiğini söyled i. Göz kapağı estetiğinin orta yaş üzeri kadın ve erkekler arasında en sık tercih edilen estetik operasyonlardan biri olduğunu vurgulayan Dr. Gence; “Bu operasyonlar ile zamanın izlerini ortadan kaldırarak, yorgun, bezgin bakan gözleri etrafa ışık saçan, genç bir görünüme kavuşturabiliyoruz” diye konuş tu.
Dr. Hakan Gence göz kapağı estetiğine dairşu bilgileri verdi: “Gözler ruhun aynası ve o aynanın çerçevesi ne kadar güzel olursa, ayna o kadar güzel olur. işte gözkapağı bu nede n le oldukça çok önemli. Çünkü bakışımızın bütü n güzelliğini düşük göz kapağı gölgeleyebilir ya da gözaltı torbaları bize yorgun, yaşlı bir ifade verebilir. Göz kapakları oldukça çok hareketli ve vücudun en ince derisine sahip bölgelerden birisi olduğu için oldukça çok çabuk yaşlanır. Yaşlanmanın ilk bulguları da ince deriye sahip olan göz etrafında ortaya çıkar. Yaş ilerledikçe üst göz kapaklarında deri fazlalığı ve sarkmalar, alt göz kapaklarında ise kırışıklıklar ve torbalanmalar gözlenmeye başlar. Bazen bu görüntüleri yaştan bağımsız da ortaya çıkabilir. işte bu gibi durumlarda göz kapağı estetiğine başvuruyoruz.”
Lokal anestezi ile yapılabilen operasyon sonrasında şahs ın hastanede kalması da gerekmiyor. ihtiyaç duyulduğunda alın germe ve kaş kaldırma ile birlikt e de yapılan bilen göz kapağı estetiği operasyonu iki göz için tahmini 1 buçuk saat sürüyor.
Operasyon ile üst göz kapaklarında rahatsız edici sarkık deri ve şişlikler ile alt göz kapaklarındaki kırışıklıklar ve torbalanmaların giderildiğini anımsatan Dr. Gence; “Operasyondan belli bir zaman sonra sizi görenler, yüzünüze gençlik geldiğini, dinlenmiş ve diri bakışlara sahip olduğunuzu görecektir” diye konuş tu.Cuma günü operasyon, pazartesi iş başı!
Dr. Hakan Gence, operasyon bitiminde 2 saatlik dinlenmenin yeterli olduğunu, sonrasında gözleri kapatacak bir pansuman uygulanmadığını vurguladı. Dr. Gence, operasyon sonrası yaşanılan süreci şöyle anlattı: “Operasyon sonrasında ilk 2 gün hafif şişlik ve morluklar olabiliyor. faka t 3’üncü günden itibaren oldukça çok hızlı bir şekilde bu şişlik ve morluklar kaybolmaya başlar. 5’inci gün ise dikişler alınır. Yani Cuma günü operasyon yaptıran biri, pazartesi günü işbaşı yapabilir.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz