Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Genç Semih
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 07:45:38
Genç Semih

F.Bahçe’de 5 şampiyonluk yaşayan Semih ޞentürk, 12 se-ne ev-vel başladığı yerdeYönetim ve teknik heyet tarafından idmanlara alınmayan milli futbolcu, çalışmalarını A2 Takımı’ ile Samandıra’da sürdürüyor. O hala profesyonel ve hala etrafındaki gençlere gülücükler saçıp, tecrübesini aktarıyor.   Onun lakabı Nöbetçi golcü. Bu ismi almasındaki başlıca sebe p F.Bahçe’de çıktığı 280 maçtın sadece 128’inde 11’de [r] […]

Genc-SemihF.Bahçe’de 5 şampiyonluk yaşayan Semih ޞentürk, 12 se-ne ev-vel başladığı yerde
Yönetim ve teknik heyet tarafından idmanlara alınmayan milli futbolcu, çalışmalarını A2 Takımı’ ile Samandıra’da sürdürüyor. O hala profesyonel ve hala etrafındaki gençlere gülücükler saçıp, tecrübesini aktarıyor.

 

Onun lakabı Nöbetçi golcü. Bu ismi almasındaki başlıca sebe p F.Bahçe’de çıktığı 280 maçtın sadece 128’inde 11’de [r] oyuna başlayabilmesi ama buna rağmen 86 gol atması, hatta bir kez de kulübeden gelerek gol kralı olması.

 

Tam 12 se-ne ev-vel genç milli takımda oynarken Romanya’ya attığı 5 gol sonrası Cemil Turan tarafından F.Bahçe’ye kazandırılan 30 yaşındaki oyuncu, başladığı yere geri döndü. Renklere olan aşkı sebebi ile yönetim ve teknik heyetin kendisini idmanlara almamasına darılmayan ve çalışmalarını F.Bahçe A2 Takımı’ndaki gençler ile sürdüren Semih, yeni hocası ‘Rambo’ lakablı Hasan Özdemir’in her belirt tiğini yapıyor.

 

Bir ayı aşkın bir süredir idmanları hiç aksatmadı ޞentürk. Haftada sadece 1 gün izin yapıyor, basın mensupları ile konuşmuyor. Dereağzı’nda fotoğraf çekmek yasak olduğu için fotomuhabirimiz Mustafa Nacar dışarıdan gördüğünüz kareleri yakaladı. Ve Semih’in hala genç olduğunu ve içerisindeki kırgınlığa rağmen gençlere gülücükler dağıtıp, tecrübelerini anlattığı gözleniyor.

 

HEP ALEX’i SORUYORLAR

 

içeriden aldığımız bir bilgiyle bitirelim bu haberi. Samandıra’daki gençler Semih ޞentürk’e en oldukça çok eski kaptan Alex de Souza’yı soruyor. Onunla anılarını, nasıl bir insan olduğunu anlatan Semih, eski kaptanının taklidini dahi gençler için yapıyor.(AMK)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz