Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Gelinine Böbreğini Veren Adam İzle
Gelinine Böbreğini Veren Adam İzle

Böbrek nakli ile tekrardan hayata tutunan gelin, kayınvalidesinin kendisine verdiği böbrek için Yılbaşı hediyesi gibi oldu şeklinde konuştu.Ataşehirde oturan 9 çocuk annesi Nursel Koz, böbrek yetmezliği nedeniyle tahmini 2 yıldır diyalize giriyordu. 35 yıldır oğlu ve geliniyle beraber yaşayan 73 yaşındaki Emine Koz, gelinin makineye bağlanmasından oldukça çok etkilenerek ona böbreğini vermeye karar verdi. 12.12.2012 […]

Böbrek nakli ile tekrardan hayata tutunan gelin, kayınvalidesinin kendisine verdiği böbrek için Yılbaşı hediyesi gibi oldu şeklinde konuştu.Ataşehirde oturan 9 çocuk annesi Nursel Koz, böbrek yetmezliği nedeniyle tahmini 2 yıldır diyalize giriyordu. 35 yıldır oğlu ve geliniyle beraber yaşayan 73 yaşındaki Emine Koz, gelinin makineye bağlanmasından oldukça çok etkilenerek ona böbreğini vermeye karar verdi. 12.12.2012 tarihi itibarıyla saat 12.00de özel bir hastanede gerçekleşen nakil işleminin ardından, hastanedeki tedavileri sona eren gelin-kayınvalide, bugün evlerine geldi. Mutlulukları gözlerinden okunan gelin-kayınvalide şimdi aynı odada kalıyor.

2 yıldır böbrek yetmezliği nedeniyle diyalize girdiğini söyleyen Nursel Zor, Annem bir gün benimle diyalize gelmişti. Durumu görünce dayanamayarak bana böbreğini vereceğini şeklinde konuştu ve verdi. Ben 53 yaşımdayım, annemde 73 yaşında. Bugün de yılbaşı ve bu böbrek bana yılbaşı hediyesi gibi oldu. Ameliyattan sonra ikimizde iyiyiz. Sıkıntılarım bitti. 20 gündür diyalize girmiyorum şeklinde konuştu.Gelinine böbreğini vererek tekrar hayata tutunmasını sağlayan 73 yaşındaki kayınvalide Emine Zor ise ameliyattan sonra oldukça iyi olduğunu ifade ederek, Gelinimle diyalize gittiğimizde onu makineye bağladılar ve kanların fışkırdığını gördüm. Görünce dayanamadım ‘ben gelinime böbreğimi vermek istiyorum şeklinde konuştum. ‘O da yaşasın, ben de yaşayayım şeklinde konuştum. Oğlumun boynu bükülsün istemedim. Gelinim yaşasın istedim şeklinde konuştu.Toplumdaki gelin-kaynana ilişkilerine pek kulak asmadığını söyleyen Emine Koz, gelinini oldukça çok sevdiğini şeklinde konuştu. Babaannesinin annesine böbreğini vermesine oldukça çok sevindiklerini söyleyen Kadir Zor ise, Annem 2 yıldır diyalize giriyordu. Sağ olsun babaannem anneme böbreğini vererek, onu diyalize girmekten kurtardı. Bu ameliyat 12.12.2012 tarihi itibarıyla saat 12.00 de gerçekleşti. Bugün de yılbaşı anneme yılbaşı hediyesi olmuş oldu şeklinde konuştu.Annesinin diyalize girerken oldukça çok zorlandığını sözlerine ekleyen Kadir Zor Babaannem dayanamadı. ‘Torunlarım annesiz kalmasın diyerek böbreğini anneme verdi. Babaannem 73 yaşında ama 18 yaşındakilere taş çıkartır şeklinde konuştu.(iHA)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz