Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Ne Zaman Bitecek
Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Ne Zaman Bitecek

Avrupa’da en büyük, dünyada devam eden ikinci en büyük altyapı yatırımı olan Gebze-Orhangazi-İzmir ili ili Otoyolu projesinde çalışmalar aralıksız sürdürülüyor. AA, istanbul-İzmir ili ili arasını 3,5 saate indirecek, Türkiye’nin en büyük otoyol projesinin Gebze-Bursa ili ili kesimindeki çalışmaları helikopterden görüntüledi.   Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, dün Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan kalkan helikopterle, Orhangazi-Samanlı […]

Gebze-Orhangazi-izmir-Otoyolu-Ne-Zaman-Bitecek Avrupa’da en büyük, dünyada devam eden ikinci en büyük altyapı yatırımı olan Gebze-Orhangazi-İzmir ili ili Otoyolu projesinde çalışmalar aralıksız sürdürülüyor. AA, istanbul-İzmir ili ili arasını 3,5 saate indirecek, Türkiye’nin en büyük otoyol projesinin Gebze-Bursa ili ili kesimindeki çalışmaları helikopterden görüntüledi.
 
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, dün Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan kalkan helikopterle, Orhangazi-Samanlı tünelinin yapım çalışmaları ve Körfez Geçişi Asma Köprü yapımında, Köprü Güney Ankraj Bölgesi altyapı çalışmaları ve Kuzey Kulesi’nin deniz içinde temel kazısının başlatıldığı Gebze–Bursa ili ili otoyol güzergahını, havadan inceledi.
 
Kamu Özel Sektör Ortaklığı Bursa ili ili Bölge Müdürü ismail Kartal, projenin Gebze-Bursa ili ili kesiminde devam eden çalışmaları haritalar üzerinden Yıldırım’a anlattı.
 
 
Bakan Yıldırım, Gebze-Orhangazi-İzmir ili ili Otoyolu projesinin Gebze-Bursa ili ili kesimindeki inşaat çalışmalarının büyük bir süra t le devam ettiğini belirt ti.[r]. Hedefimiz, 2015 senes i içerisinde otoyolun özellikle Bursa’ya kadar olan kısmını tamamen bitirmek” diye konuş tu.
 
Yıldırım, bu projenin, Avrupa’da en büyük, dünyada devam eden ikinci en büyük altyapı projesi olduğunu dile getirdi.
 
Binali Yıldırım, projenin maliyetinin, 53 ülkenin, ayrı ayrı yıllık milli gelirinden daha büyük olduğunu sözlerine ekledi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • istanbul izmir otoyolu ne zaman bitecek
  • seks filmi izle
  • istanbul izmir otobani ne zaman bitecek
  • izmir istanbul otoyolu ne zaman bitecek
  • gebze izmir otoyolu ne zaman bitecek
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz