Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Galatasaray Oğulcanı Bitiriyor
  • Ana Sayfa » Haber
  • 14 Ağustos 2013 - 07:41:29
Galatasaray Oğulcanı Bitiriyor

Bursaspor’un, Ankaraspor Kulübü’ne 300 bin TL’lik yetiştirme bedeli ödememek için profesyonel sözleşme imzalatmadığı 17 yaşındaki forvet futbolcusu Oğulcan Çağlayan’a Galatasaray Takımı’ın talip olduğu, görüşmelerin sürdüğü öğrenil-di.Bahçelerüstü Spor’un ardından, Ankaraspor’da futbol eğitimini tamamlarken, 2011’de Bursaspor Takımı altyapısına katılan Oğulcan Çağlayan 16 yaşında Bursa ili A ekibine yükseldi. A takımla antrenmanlara çıkan star adayı futbolcuya Ankaraspor’a 300 […]

Galatasaray-Ogulcani-BitiriyorBursaspor’un, Ankaraspor Kulübü’ne 300 bin TL’lik yetiştirme bedeli ödememek için profesyonel sözleşme imzalatmadığı 17 yaşındaki forvet futbolcusu Oğulcan Çağlayan’a Galatasaray Takımı’ın talip olduğu, görüşmelerin sürdüğü öğrenil-di.
Bahçelerüstü Spor’un ardından, Ankaraspor’da futbol eğitimini tamamlarken, 2011’de Bursaspor Takımı altyapısına katılan Oğulcan Çağlayan 16 yaşında Bursa ili A ekibine yükseldi. A takımla antrenmanlara çıkan star adayı futbolcuya Ankaraspor’a 300 bin TL’lik yetiştirme bedelini ödememek için profesyonel sözleşme imzalatılmadı. 6 ay sonra 18 yaşına girecek [r] ve bu tarihte yetiştirmesi 30 bin TL’ye düşecek Oğulcan’ın beklemesi istendi. Bu gelişmeler yaşanırken Galatasaray Takımı genç yeteneğin ailesiyle temasa geçti. Oğulcan’ın babası, geçtiğimiz günlerde sarı kırmızılı yönetimle İstanbul ilinde bir araya gelerek şartları görüştü. Teknik Direktör Fatih Terim’in rica ettiği Oğulcan için sarı kırmızılı yönetimin Bursaspor Takımı kulübüyle görüşmeye başladığı, transferin pazartesi günü netleşeceği söylen di.

ANKARASPOR GENEL MENAJERi ENDER YURTGÜVEN: “YETiޞTiRMELERiNi VERECEKTiK”

Ankaraspor Genel Menajeri Ender Yurtgüven ile Bursaspor Takımı’un eski teknik menajeri Süha Sidal’ın sosyal paylaşım sitesi twitter üzerinden Oğulcan ile alaka-lı yaptığı konuşma dikkat çekti. Yurtgüven, Oğulcan Çağlayan ile Oğulcan ޞahin’in yetiştirmelerini ismail Haktan’a karşılık Bursaspor Takımı’a vereceklerini, Sidal’ın ayrılmasının arkasından ismail Haktan’ın sözleşmesini feshettiklerini belirt ti. Yurtgüven, “Süha abi, ismail Haktan’a karşılık Oğulcan Çağlayan ve Oğulcan ޞahin’in yetiştirmesini sana verecektik. Sen de yeni yönetim geldiğinde hallederiz demiştin. Sen gidince de ismail Haktan’ın mukavelesini feshettiler. O iş olmamıştı. Oğulcan Galatasaray Takımı’a gitmiş. Elinizden kaçmış, yazık oldu, üzüldüm” ifadelerini kullandı.

SiDAL: “KARAR YENi YÖNETiME BIRAKILMIޞTI”

Bursaspor’un eski teknik menajeri Süha Sidal da konu ile alaka-lı şu açıklamayı yaptı:

“ismail Haktan’ı Ankaraspor istiyOrdu ili bende karşılığında 500 bin TL bonservis istemiştim. Biraz daha aşağısını teklif ettiler, faka t eski yönetimimiz kararı yeni yönetime bıraktı. Bu transfere karşılık Oğulcan Çağlayan ile Oğulcan ޞahin’in yetiştirmesini alacaktık. faka t gelen yönetim ertesi gün beni gönderdi, daha sonra da ismail Haktan’ın sözleşmesini feshetti ve bedelsiz gönderdi. Keşke birtakım şeyleri sorsalardı, anlatırdım faka t gerek duymadılar.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz