Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

G.Sarayda Podolski Sesleri Yükseliyor..
  • Ana Sayfa » Haber
  • 23 Ağustos 2013 - 12:41:51
G.Sarayda Podolski Sesleri Yükseliyor..

G.Sarayda Podolski sesleri yükseliyor…..Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Elmander’ın Norwich City’e kiralık şeklinde transfer olması ile bir yabancı oyuncu alma hakkı kazanan sarı kırmızılı takımın her an bir transfer sürprizi yapabileceğini belirt ti.LUCAS PODOLSKI ? “ޞU ANA KADAR KENDiSiYLE TEMASIMIZ OLMADI” Aysal, Arsenal’da forma giyen faka t yeterli zaman bulamadığı için ayrılmak arzulayan Lucas Podolski […]

GSarayda-Podolski-Sesleri-YukseliyorG.Sarayda Podolski sesleri yükseliyor…..
Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Elmander’ın Norwich City’e kiralık şeklinde transfer olması ile bir yabancı oyuncu alma hakkı kazanan sarı kırmızılı takımın her an bir transfer sürprizi yapabileceğini belirt ti.
LUCAS PODOLSKI ? “ޞU ANA KADAR KENDiSiYLE TEMASIMIZ OLMADI”

Aysal, Arsenal’da forma giyen faka t yeterli zaman bulamadığı için ayrılmak arzulayan Lucas Podolski için ise “ޞu ana kadar kendisiyle bir temasımız olmadı” diye konuş-tu. Galatasaray Takımı, Arsenal ya da Polonya asıllı Alman oyuncunun menajeriyle [r] ileriki günlerde temas kurup kurmayacağı merak konusu.

PODOLSKI’NIN MENAJERi SCHRAMM: “YORUM YAPMAM”

Podolski’nin menajeri Kon Schramm, bu meselede mutlaka temkinli bir izah yaptı. Özgür Sancar’ın konu ile alaka-lı sorusunu cevaplayan Schramm, “Gelen teklifler ya da bu meselede yazılanlar ile alaka-lı yorum yapmam. Bu bizim presibimizdir. Gelişmeleri kulüpler ile değerlendiririz. Sonrasında gerikiyorsa resmi açıklamalar yapılır. Biz diye konuş-tukodular konusunda konuşmayız. Podolski’nin Arsenal’da kalıp kalmayacağı konusunu da bir diye konuş-tukodu şeklinde algılıyorum. Yorum yapmam” diye konuş-tu.

ARSENAL, KiRALIK şeklinde VERMEYE SICAK BAKIYOR

Arsen Wenger’in oldukça çok fazla şans tanımadığı Podolski, 2014 Brezilya Futbol ޞampiyonası’nda Alman Milli Takımı’nda yer almak istiyor. Bu nede n le sürekli oynaması gerekli. Doğrudan ve sürekli oynayabileceği bir takıma gitmek istiyon Podolski’ye Arsenal’da yardımcı olacak. Polonya asıllı oyuncu kiralık şeklinde bir başka takıma bir sezonluğuna verilecek. Ücretinin yarısı da Londra kulübü tarafından ödenecek.

SCHALKE VE WOLSFBURG DA iLGiLENiYOR; faka t Galatasaray Takımı, ޞAMPiYONLAR LiGi TAKIMI

Alman basınına göre Schalke 04 ve Wolsfburg futbolcu ile ilgileniyor. Schalke genel menajeri Harst Heldt’in bizzat bu transfer üzerinde durduğu iddia ediliyor. Anca k, kendi evinde PAOK’la 1-1 birlikt ee kalan Schalke’nin ޞampiyonlar Ligi’ne gitmesi kesin değil. Oysa Galatasaray Takımı ޞampiyonlar Ligi’nde doğrudan yer alacak.

DAHA ev-vel DE GÜNDEME GELDi; oldukça çok YÖNLÜ BiR OYUNCU

Podolski, hem kanatlarda, özel olarak de solda, hem de forvet arkasında oynayabilme özelliği nedeni ile önceki dönemde de Galatasaray Takımı’ın gündemine gelmişti. Eski başkan yardımcısı Adnan Öztürk, bu transferle özel şeklinde ilgilenmiş, faka t başarılı oyuncu Premier Lig’e gitmişti.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz