Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Futbolcular Da İnsan Superman Değiller
  • Ana Sayfa » Haber
  • 5 Ağustos 2013 - 11:51:50
Futbolcular Da İnsan Superman Değiller

Acıbadem Fulya Hastanesi Sporcu Sağlığı Merkezi’nde, Beşiktaş Takımı Teknik Direktörü Slaven Bilic ile oyuncular Manuel Fernandes, Hugo Almeida, Tomas Sivok, Oğuzhan Özyakup, Olcay ޞahan ve Veli Kavlak’ın sağlık checkleri yapıldı..Yeni sezon hazırlıklarına yoğun şekilde devam eden Beşiktaş Takımı’ta, teknik direktör Slaven Bilic ile oyuncular Manuel Fernandes, Hugo Almeida, Tomas Sivok, Oğuzhan Özyakup, Olcay ޞahan ve […]

Futbolcular-Da-insan-Superman-DegillerAcıbadem Fulya Hastanesi Sporcu Sağlığı Merkezi’nde, Beşiktaş Takımı Teknik Direktörü Slaven Bilic ile oyuncular Manuel Fernandes, Hugo Almeida, Tomas Sivok, Oğuzhan Özyakup, Olcay ޞahan ve Veli Kavlak’ın sağlık checkleri yapıldı..
Yeni sezon hazırlıklarına yoğun şekilde devam eden Beşiktaş Takımı’ta, teknik direktör Slaven Bilic ile oyuncular Manuel Fernandes, Hugo Almeida, Tomas Sivok, Oğuzhan Özyakup, Olcay ޞahan ve Veli Kavlak sağlık checkleri için Acıbadem Fulya Hastanesi Sporcu Sağlığı Merkezi’ne geldi.Sağlık checkleri kapsamında bir televizyon dizi testten geçen teknik [r] direktör Bilic ve futbolcular, iç hastalıkları, göz, kulak-burun-boğaz, ortopedi, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerinde muayene edildi. Daha sonra akciğer ve kardiyak testlerinin yapılması ile sağlık checkleri tamamlandı.Beşiktaş’ın başına geçtikten oldukça çok kısa olan bir zaman sonra siyah-beyazlı taraftarların kalbine girmeyi başaran teknik direktör Slaven Bilic, Türkiye’deki sağlık koşullarının sporcuların ihtiyacını karşılayan düzeyde yer aldı ğınu söyled i.Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde hizmet veren Acıbadem Fulya Hastanesi Sporcu Sağlığı Merkezi’nin dünya standardında hizmet verdiğini anımsatan Bilic, “Sağlık konusunda burada gördüğüm imkanlar benim açımdan pozitif derecede şaşırtıcı. Burada her şey oldukça etkileyici. Gerek doktorlar gerek personel… Benim açımdan oldukça pozitif bir deneyim oldu.” diye konuş-tu.Her teknik direktör gibi kendisinin de futbolcularının sağlıkları konusunda endişe duyduğunu anımsatan Bilic, “Futbolcular da insan, onlar “Superman” değiller. Günümüz futbolunda oldukça çok yoğun bir takvim var. Oyuncuların oldukça çok kısa olan aralıklar ile performans göstermeleri gerekli. Dolayısı ile yapılan bu sağlık checkleri benim için oldukça çok önemli.” diye konuş-tu.Başarılı bir kamp süreci geçirdiklerini ifade eden Bilic, lig öncesinde heyecanlı ve bir o kadar da iyimser olduğunu söyled i.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz