Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Flo Rida Türkiyeye Geliyor
  • Ana Sayfa » Haber
  • 27 Ağustos 2013 - 10:33:13
Flo Rida Türkiyeye Geliyor

Flo Rida Türkiyeye geliyor…Amerika’nın son zamandaki başarılı Rap sanatçısı şeklinde kabul gören Flo Rida Türkiye’ye geliyor. Sanatçının 7 Eylül’de vereceği konser ücretsiz olacak.ޞarkıları ile dünya çapında şöhrete kavuşan Flo Rida Türkiye Jokey Kulübü’nün tertiplediği, “Uluslararası Yarış Festivali” kapsamında Türkiye’ye geliyor. Flo Rida’nın 7 Eylül’de Veliefendi Hipodromu’nda vereceği konser ücretsiz olacak. Flo Rida konserde bu yıl […]

Flo-Rida-Turkiyeye-GeliyorFlo Rida Türkiyeye geliyor…
Amerika’nın son zamandaki başarılı Rap sanatçısı şeklinde kabul gören Flo Rida Türkiye’ye geliyor. Sanatçının 7 Eylül’de vereceği konser ücretsiz olacak.
ޞarkıları ile dünya çapında şöhrete kavuşan Flo Rida Türkiye Jokey Kulübü’nün tertiplediği, “Uluslararası Yarış Festivali” kapsamında Türkiye’ye geliyor. Flo Rida’nın 7 Eylül’de Veliefendi Hipodromu’nda vereceği konser ücretsiz olacak.

Flo Rida konserde bu yıl çıkaracağı yeni kasetinden de parçalar seslendirecek.

Flo Rida 2008 yılında [r] Amerikalı Rapçi T-Pain ile seslendirdiği Low şarkısı ile adını duyurdu. özel olarak geçtiğimiz se-ne çıkardığı Wild Ones kasetiyle müzik listelerinin üst sıralarında yer almayı başardı.

Flo Rida, Türkiye’de konser verecek olmanın heyecanını Twitter’da “Twitter sayesinde iletişim kurduğum Türk hayranlarım var. istanbul; dünyanın en büyük şehirlerinden biri, kültürlerin kaynaşma noktası. Bu yüzden istanbul’u görmeyi oldukça çok istiyorum. Aslında daha ev-vel bir seyahat planım vardı ama bugüne kadar hayata geçirememiştim. İstanbul ilinde sahneye çıkabilir olmaktan dolayı onur duyuyorum. Türkiye, gelişen bir ülke olmasına rağmen dünyanın en büyük ekonomilerinden biri. ayrıyetten istanbul’un 2020 Olimpiyatları’nın en güçlü ev sahibi adaylarından biri olduğunu duymuştum. son zamanda dünyanın gözü Türkiye’nin üzerinde… ilk kez bir hipodromda konser vereceğim için oldukça çok heyecanlıyım. Atların gücü ve hızı hep ilgimi çekmiştir” sözleri ile paylaştı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Flo Rida Türkiyeye Geliyor, 10.0 out of 10 based on 1 rating
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz