Flo Rida 7 Eylülde Hipodromda
Gönderen: admin Tarih: 27 Ağu, 2013 At 10:17 AM | Kategorisi : Haber | 0 Yorum

Flo-Rida-7-Eylulde-HipodromdaFlo Rida 7 Eylülde Hipodromda…
Ünlü Rap şarkıcısı Flo Rida, 7 Eylül’de Veliefendi Hipodromu’nda ücretsiz konser verecek.
İstanbul ili – ABD’li Rap şarkıcısı Flo Rida, Türkiye Jokey Kulübü’nün her se-ne tertiplediği “Uluslararası Yarış Festivali” kapsamında, Veliefendi Hipodromu’nda sahne alacak.

Flo Rida, seyahati öncesinde Türkiye’ye dairgörüşünde, “Türkiye’nin son zamanda turizm ve ekonomik manada dikkati çeken ülkelerden biri” şeklinde mesele ştu.

Reklam Alanı
/>”istanbul, dünyanın en büyük şehirlerinden biri ve tıpkı benim yaşadığım şehir gibi kültürlerin kaynaşma noktası. Bu yüzden istanbul’u görmeyi oldukça çok istiyorum” diyen Flo Rida açıklamasını şöyle devam ettirdi:

“Aslında daha ev-vel bir seyahat planım vardı ama bugüne kadar hayata geçirememiştim. Türkiye Jokey Kulübü’nden konser daveti alınca bu süreç hızlandı. İstanbul ilinde sahneye çıkabilir olmaktan onur duyuyorum. Türkiye, gelişen bir ülke olmasına rağmen dünyanın en büyük ekonomilerinden biri. ayrıyetten istanbul’un 2020 Olimpiyatları’nın en güçlü ev sahibi adaylarından biri olduğunu duymuştum. son zamanda dünyanın gözü hiçbir şekilde ve hiçbir şekilde Türkiye’nin üzerinde.”

TWITTER YOLU ile iLETiޞiM

Dünyanın pek oldukça çok ülkesinde olduğu gibi Türkiye’de de hayran kitlesine malik olduğunu ve birtakım bazı Twitter sayesinde iletişim kurduğunu anlatan Flo Rida, ilk kez bir hipodromda konser vereceği için heyecanlı olduğunu söyled i.

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.


KIZ KARDEޞLERiM KiLiSE MÜZiĞi YAPIYOR

Flo Rida, müzisyen bir ailede yetiştiğini anlatarak, “Babam müzisyendi ve küçüklüğümden beri kendimi müzikle ifade etmem konusunda hep teşvik etti. Artı olarak 7 tane kız kardeşim var ve tama mı kilise müziği yapan bir grup kurmuştu. Müzik anlamında etkilendiğim ilk şahıs-lar kız kardeşlerimdi diyebilirim” ifadelerini kullandı.

KONSER ÜCRETSiZ

Türkiye Jokey Kulübü’nün ev malikliğinde, 7 Eylül akşamı Veliefendi Hipodromu’nda sahne alabilir Flo Rida’yı tahmini 30 bin şahsıın izlemesi bekleniyor.

“Uluslararası Yarış Festivali” kapsamında gerçekleştirilecek konser, ücretsiz şeklinde izlenebilecek.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>