Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Flo Rida 7 Eylülde Hipodromda
  • Ana Sayfa » Haber
  • 27 Ağustos 2013 - 10:33:17
Flo Rida 7 Eylülde Hipodromda

Flo Rida 7 Eylülde Hipodromda…Ünlü Rap şarkıcısı Flo Rida, 7 Eylül’de Veliefendi Hipodromu’nda ücretsiz konser verecek.İstanbul ili – ABD’li Rap şarkıcısı Flo Rida, Türkiye Jokey Kulübü’nün her se-ne tertiplediği “Uluslararası Yarış Festivali” kapsamında, Veliefendi Hipodromu’nda sahne alacak. Flo Rida, seyahati öncesinde Türkiye’ye dairgörüşünde, “Türkiye’nin son zamanda turizm ve ekonomik manada dikkati çeken ülkelerden biri” şeklinde […]

Flo-Rida-7-Eylulde-HipodromdaFlo Rida 7 Eylülde Hipodromda…
Ünlü Rap şarkıcısı Flo Rida, 7 Eylül’de Veliefendi Hipodromu’nda ücretsiz konser verecek.
İstanbul ili – ABD’li Rap şarkıcısı Flo Rida, Türkiye Jokey Kulübü’nün her se-ne tertiplediği “Uluslararası Yarış Festivali” kapsamında, Veliefendi Hipodromu’nda sahne alacak.

Flo Rida, seyahati öncesinde Türkiye’ye dairgörüşünde, “Türkiye’nin son zamanda turizm ve ekonomik manada dikkati çeken ülkelerden biri” şeklinde mesele ştu.

“istanbul, dünyanın en büyük şehirlerinden biri ve tıpkı benim yaşadığım şehir gibi kültürlerin kaynaşma noktası. Bu yüzden istanbul’u görmeyi oldukça çok istiyorum” diyen Flo Rida açıklamasını şöyle devam ettirdi:

“Aslında daha ev-vel bir seyahat planım vardı ama bugüne kadar hayata geçirememiştim. Türkiye Jokey Kulübü’nden konser daveti alınca bu süreç hızlandı. İstanbul ilinde sahneye çıkabilir olmaktan onur duyuyorum. Türkiye, gelişen bir ülke olmasına rağmen dünyanın en büyük ekonomilerinden biri. ayrıyetten istanbul’un 2020 Olimpiyatları’nın en güçlü ev sahibi adaylarından biri olduğunu duymuştum. son zamanda dünyanın gözü hiçbir şekilde ve hiçbir şekilde Türkiye’nin üzerinde.”

TWITTER YOLU ile iLETiޞiM

Dünyanın pek oldukça çok ülkesinde olduğu gibi Türkiye’de de hayran kitlesine malik olduğunu ve birtakım bazı Twitter sayesinde iletişim kurduğunu anlatan Flo Rida, ilk kez bir hipodromda konser vereceği için heyecanlı olduğunu söyled i.

KIZ KARDEޞLERiM KiLiSE MÜZiĞi YAPIYOR

Flo Rida, müzisyen bir ailede yetiştiğini anlatarak, “Babam müzisyendi ve küçüklüğümden beri kendimi müzikle ifade etmem konusunda hep teşvik etti. Artı olarak 7 tane kız kardeşim var ve tama mı kilise müziği yapan bir grup kurmuştu. Müzik anlamında etkilendiğim ilk şahıs-lar kız kardeşlerimdi diyebilirim” ifadelerini kullandı.

KONSER ÜCRETSiZ

Türkiye Jokey Kulübü’nün ev malikliğinde, 7 Eylül akşamı Veliefendi Hipodromu’nda sahne alabilir Flo Rida’yı tahmini 30 bin şahsıın izlemesi bekleniyor.

“Uluslararası Yarış Festivali” kapsamında gerçekleştirilecek konser, ücretsiz şeklinde izlenebilecek.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz