Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Fıtık Ameliyatında Öldü
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 08:06:37
Fıtık Ameliyatında Öldü

İzmir’de özel hastanede fıtık ameliyatı olduktan sonra yatırıldığı servisteki odasında fenalaşan 29 yaşındaki Atike Vural, yoğun bakımda yapılan müdahalelere rağmen öl-dü. Konak İlçesi’nde oturan iki çocuk annesi Atike Vural’da, bir süre önce bel fıtığı rahatsızlığı ortaya çıktı. Doktor checklerinin arkasından ameliyat olmasına karar verilen Atike Vural, dün özel bir hastanede ameliyata alındı. tahmini iki saat […]

Fitik-Ameliyatinda-Oldu İzmir’de özel hastanede fıtık ameliyatı olduktan sonra yatırıldığı servisteki odasında fenalaşan 29 yaşındaki Atike Vural, yoğun bakımda yapılan müdahalelere rağmen öl-dü.
Konak İlçesi’nde oturan iki çocuk annesi Atike Vural’da, bir süre önce bel fıtığı rahatsızlığı ortaya çıktı. Doktor checklerinin arkasından ameliyat olmasına karar verilen Atike Vural, dün özel bir hastanede ameliyata alındı. tahmini iki saat süren ameliyatın arkasından Vural, servisteki odasına alındı. Ameliyattan tahmini 23 saat sonra [r] servisteki odasında fenalaşan Vural, bugün saat 03.00 sıralarında yoğun bakım ünitesine kaldırıldı. Doktorların çabalarına rağmen Atike Vural, öl-dü.AİLE HASTANEYİ SUÇLADIAtike Vural’ın öldüğünü öğrenince hastaneye akın eden yakınları, büyük üzüntü yaşadı. Vural’ın Büyükşehir Belediyesi’nde şoförlük yapan eşi Erhan Vural, eşinin ölümünde hastanenin suçlu olduğunu ileri sürdü. Erhan Vural, “Eşim bel fıtığı gibi ölümcül olmayan bir ameliyata girdi. Ameliyatın arkasından servise alınan eşimi, narkozun etkisinden kurtaramadık. Kendisine hiç gelemedi. Sürekli Ağrı ili çekti, bunun üzerine de hemşireler iğne yaptı. Eşimin ölümünden hastanenin kusuru yer aldı ğına inanıyorum ve hukuk mücadelesi başlatacağım” diye konuş-tu.HASTANEDEN AÇIKLAMAHastane adına yapılan açıklamada üzücü bir hadi se yaşandığı belirtilerek, ameliyat öncesi hastanın dosyasının incelendiği ve ameliyata mani bir durum olmadığının belirlen-diğı kaydoldu. Açıklamada, “Ameliyat esnasında da bir sıkın-tı yaşanmamış, kanama olmamış. Başarılı geçen ameliyat sonrasında hasta narkozun etkisinden kurtarılıp uyandırıldıktan sonra odasına alınmış. Doktorların ve hemşirelein belli aralıklar ile yaptıkları takiplerden de bir sıkın-tı belirlenmemiş” denildi. hadisenin ameliyat kaynaklı olmadığının düşünüldüğü vurgulanan açıklamada, “Çünkü tüm veriler normal görünüyor. Kesin sonuç otopside ortaya çıkar. faka t bizler, ölüm sebebi nin karın bölgesindeki aort damarındaki yırtılmadan kaynaklandığını düşünüyoruz. Ameliyata bağlı komplikasyon bu kadar saat sonra ortaya çıkmaz” ifadelerine yer verildi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz