Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Fatma Şahin Daha Yapacak Çok İşimiz Var
  • Ana Sayfa » Haber
  • 17 Ağustos 2013 - 09:00:25
Fatma Şahin Daha Yapacak Çok İşimiz Var

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, AKP iktidarında vesayet rejiminin kaldırıldığını belirterek, “Daha yapabilir oldukça çok işimiz var” diye konuş-tu. Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Uşak’a gelen Bakan Şahin, Uşak ili Engelsiz Yaşam Merkezi’ni ziyaret etti. Merkezde kalanlar ile bir süre muhabbet eden Şahin, engellilerin hazırladığı eğlenceye katıldı.Kadın Sığınma Evi’ni de ziyaret eden Fatma Şahin, […]

Fatma-Sahin-Daha-Yapacak-Cok-isimiz-Var Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, AKP iktidarında vesayet rejiminin kaldırıldığını belirterek, “Daha yapabilir oldukça çok işimiz var” diye konuş-tu.
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Uşak’a gelen Bakan Şahin, Uşak ili Engelsiz Yaşam Merkezi’ni ziyaret etti. Merkezde kalanlar ile bir süre muhabbet eden Şahin, engellilerin hazırladığı eğlenceye katıldı.Kadın Sığınma Evi’ni de ziyaret eden Fatma Şahin, daha sonra Uşak ili Belediyesi Atlı Rehabilatasyon Merkezi’ne geçti. Merkezle alaka-lı görevlilerden [r] bilgi alan Şahin, burada atlı terapi gören engelli çocuklar ile muhabbet etti.- AKP İl Başkanlığı ziyaretiAK Parti Uşak ili İl Başkanlığı’nı ziyaret eden Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Şahin, AKP’nin kuruluşunda ortaya koyduğu hedeflerin büyük bölümünü gerçekleştirdiğini söyled i.Şahin, şöyle konuştu:”Ben bu kutlu davanın kurucuları arasında yer aldım. Hamdolsun 10 se-ne geçti alnımız ak, başımız dik. Birbirimize olan gönül bağımızla bu gün ülkemiz için hizmet ediyoruz. Daha yapabilir çok işimiz var. ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ diyerek çıktığımız bu yolda, insanı merkez aldık. yaşamın her alanında insanımızın yaşam kalitesini artırmak için çalıştık. Ne aldanan ne aldatan olduk. Milletimiz için bu yolculuğa sürüyoruz.”Hukuk devleti olma yolundaki engelleri kaldırdıklarını, ülkeyi vesayet rejiminden kurtardıklarını anımsatan Şahin, milli iradeyi hakim kılmak için çalıştıklarını vurguladı.”Halka rağmen anlayışına son verdik” diyen Şahin, şunları söyledi:”Askeri, hukuki, ekonomik vesayetlerden kurtulduk. Milete rağmen hiç bir şey yapmayacağız diye konuş-tuk, yapmadık. Başbakanımızın güçlü duruşu ile bu günlere geldik. Ne zaman sıkıştıysak, milletimizin feraseti yolumuzu açtı. Aynı azimle ve kararllıkla yola sürüyoruz. Orta vadeli hedeflerimizi koyduk. İleri demokrasiye nasıl geçeceğimizi biliyoruz. Ekonomik kalkınma için çalışıyoruz. şa-hıs başına milli geliri nasıl 20 bin dolara çıkarırız için çalışıyoruz.”Şahin, daha sonra Can Palas Düğün Salonu’nda halasının torunu Erdal star ile Ebru Bardak’ın düğün törenine katıldı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz