Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Evden Kaçan Kıza Tecavüz Etti
  • Ana Sayfa » Haber
  • 14 Mayıs 2013 - 17:08:28
Evden Kaçan Kıza Tecavüz Etti

Genç kıza tecavüz edenler arasında öyle isimlar var ki…Iğdır ilinde 34 yaşındaki evli ve dört çocuk babası Y.T., evden kaçan 17 yaşındaki kıza tecavüz ettiği ve arkasından işadamlarına pazarladığı iddiası ile tutuklandı. Geçen 9 Mayıs günü evden kaçan K.Ö., yolda gider iken tesadüfen i.A. ile tanıştı. Kalabilir yeri olmadığını öğrenen i.A., genç kızı [r] iddiaya […]

Evden-Kacan-Kiza-Tecavuz-EttiGenç kıza tecavüz edenler arasında öyle isimlar var ki…
Iğdır ilinde 34 yaşındaki evli ve dört çocuk babası Y.T., evden kaçan 17 yaşındaki kıza tecavüz ettiği ve arkasından işadamlarına pazarladığı iddiası ile tutuklandı.

Geçen 9 Mayıs günü evden kaçan K.Ö., yolda gider iken tesadüfen i.A. ile tanıştı. Kalabilir yeri olmadığını öğrenen i.A., genç kızı [r] iddiaya göre arkadaşı Y.T. ve onun Azeri sevgilisi Sevil M.’nın ortak evine götürdü.

Burada iddiaya göre Y.T., zor ile genç kıza tecavüz etti. Aynı evde yaşamaya başlayan K.Ö., yine iddiaya göre, Y.T. aracılığı ile para karşılığı iş adamlarına pazarlandı.

13 Mayıs günü evden kaçarak polise sığınan ve psikolog gözetiminde ifadesi alınan K.Ö., evden niçin kaldığı konusuna açıklık getirmedi. Yetiştirme Yurdu’na yerleştirilen K.Ö. ifadesinde, “Evden kaçtığım gün yolda i.A. ile tanıştım. Beni Emek Mahallesindeki ismini sonradan öğrendiğim Sevil M.’nin evine götürdü. Burada Y.T. bana tecavüz etti. Daha sonra bir oldukça çok adam geldi ve benimle ilişkiye girdi. Aralarında siyasiler, tüccarlar vardı” diye konuş-tu.

Asayiş ޞube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, genç kızın ifadesi doğrultusunda harekete geçerek bir zaman alıkonulduğu eve baskın düzenledi. Emek Mahallesindeki evde yaşayan Sevil M., sevgilisi Y.T. ve bu eve gelmesini sağlayan 20 yaşındaki i.A tutuklandı. Yakalananlardan Y.T., kişiyi hürriyetinden yoksun bırakmak, çocuğun cinsel istismarı, fuhuşa teşvik ve aracılık etmek suçlarından gönderil-diği adliyede tutuklandı. Diğerleri serbest bırakılırken, ayrıyetten K.Ö. ile ilişkiye girdikleri söylenenlerin tespit edilerek yakalanması için araştırma başlatıldı.(MUK)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • tuğçe kazaz tecavüz
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz