Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Esedi Ne Zaman Devirecekler
  • Ana Sayfa » Haber
  • 18 Ocak 2013 - 15:11:38
Esedi Ne Zaman Devirecekler

Özgür Suriye Ordusu’na bağlı Devrim Kalkanı Konseyi Başkanı Tuğgeneral Semi Hamza, son durumu açıkladı.Tuğgeneral Semi Hamza, Suriye yönetiminin memur ve işçilere maaşlarını ödeyemediğini belirterek, “Katliamlarına her gün bir yenisini ekleyen ޞebbiha milislerine saatlik, günlük ve çatışma başına para ödeniyor” diye konuş tu.Hamza, “iran ve Rusya’nın Suriye’ye desteği, geçici bir rahatlık dönemi. ÖSO’nun askeri darbeleriyle ülke […]

Esedi-Ne-Zaman-DevireceklerÖzgür Suriye Ordusu’na bağlı Devrim Kalkanı Konseyi Başkanı Tuğgeneral Semi Hamza, son durumu açıkladı.
Tuğgeneral Semi Hamza, Suriye yönetiminin memur ve işçilere maaşlarını ödeyemediğini belirterek, “Katliamlarına her gün bir yenisini ekleyen ޞebbiha milislerine saatlik, günlük ve çatışma başına para ödeniyor” diye konuş tu.Hamza, “iran ve Rusya’nın Suriye’ye desteği, geçici bir rahatlık dönemi. ÖSO’nun askeri darbeleriyle ülke genelinde stratejik noktaları ve otoritesini kaybeden Esed rejimi, iflasın eşiğinde. Esed’in katliamları, sonunun yaklaştığının habercisi” diye konuş tu.iran ve Rusya’nın desteğini alan Esed yönetiminin “geçici bir rahatlama döneminde olduğunu” savunan Hamza, bu ülkelerin Esed’e desteğinin daha fazla sürmeyeceğini ileri sürdü.[r]. Katliamlarına her gün bir yenisini ekleyen ޞebbiha milislerine saatlik, günlük ve çatışma başına para ödeniyor” ifadelerini kullandı.ÖSO’nun Suriye halkının devrimini savunmaya devam edeceğini ifade eden Hamza, Esed rejiminin kara ve havadaki birliklerinin ikmal yollarını keserek, çetelerin katliamlarını engellemeyi sürdüreceklerini söyledi.Suriye ordusunda yaşanan kopmalar ve oldukça çok sayıda Esed askeri ve ޞebbiha’nın öldürülmesinin, rejimi iran ve Hizbullah’tan daha fazla asker desteği almaya yönelttiğini iddia eden Hamza, “Dünya ülkeleri, Suriye muhalefetine silah yardımı yapılmasını engelleyerek, devrime karşı savaş yürütüyor. Biz, Esed güçlerinden ele geçirdiğimiz ve kendi imkanlarımızla geliştirdiğimiz silahlarla mücadele ediyoruz” diye konuş tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz