Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Erdoğan Hastalığıyla İlgili Haberle Dalga Geçti
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 08:36:21
Erdoğan Hastalığıyla İlgili Haberle Dalga Geçti

Bir haftadır gözlerden uzak kalınca hastalık dahil pek çok spekülasyonla karşılaşan Başbakan Tayyip Erdoğan, bilinenin aksine bu kez bu tür haberler ile dalga geçmeyi tercih etti. ‘iSHAL ޞiKAYETiM VAR’ Hürriyet gazetesi Ankara ili temsilcisi Metehan Demir ilk kez Başbakan Erdoğan’ı bu denli deği-şik gördüğünü yazdı. Kendisi habere atıf yapmadan, hafif imalı ve esprili bir şekilde […]

Erdogan-Hastaligiyla-ilgili-Haberle-Dalga-Gecti

Bir haftadır gözlerden uzak kalınca hastalık dahil pek çok spekülasyonla karşılaşan Başbakan Tayyip Erdoğan, bilinenin aksine bu kez bu tür haberler ile dalga geçmeyi tercih etti.
‘iSHAL ޞiKAYETiM VAR’
Hürriyet gazetesi Ankara ili temsilcisi Metehan Demir ilk kez Başbakan Erdoğan’ı bu denli deği-şik gördüğünü yazdı. Kendisi habere atıf yapmadan, hafif imalı ve esprili bir şekilde “Ya işte bayramı ben de Medipol’de geçirdim. Biliyorsunuz ağır ishal şikayetim var. Buraya da zar zor geldim.[r]. Oğlumla dahi konuşamadım, oldukça çok hastayım” diyerek sözlerine başladı. Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner star’ın da olduğu ANA uçağında ayaktaki muhabbette bir anda kahkahalar yükseldi.
‘BU KADAR ayrınntıLI YALAN YAZMAK DA MARiFET’
Arkasından sözlerine ekledi: “Arkadaş bu kadar ayrınntılı yalan yazmak da vallahi büyük marifet” diye konuş-tu. Başbakan, ilk esprinin verdiği formla sözü biraz sonra tatil esnasında teknede çekilen fotoğrafa getirdi. Teknedeki fotoğrafta şort giydiğine dair cümle hatırlatılınca “Kardeşim biz futbol oynadık. yaşamımızın 16-17 yılında zaten şort giydik. Ne yani teknede takım kıyafet mi giyecektik? ayrıyetten o teknede de boş durmadık. Sahilleri imara uygunluğu denetledik” ifadelerini kullandı.
Ankara ili TEMSiLCiLERi HABERi GÖREMEDi
Bu konuşmalar esnasında bütü n gazetelerin Ankara ili temsilcileri  bulundu ğu halde Metehan Demir hariç ötek i gazeteciler bugünkü köşelerinde ve geçtikleri haberlerde bu meseleye değinmekten kaçmaları gözlerden kaçmadı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz