Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Deniz Yıldızının Oyuncusuna Mahkemeden Güzel Haber
  • Ana Sayfa » Haber
  • 14 Ağustos 2013 - 07:37:38
Deniz Yıldızının Oyuncusuna Mahkemeden Güzel Haber

Fox TV’de yayımlanan televizyon dizide rol alan ve sözleşmeyi iptal eden oyuncuya mahkemeden güzel haber.“Deniz starı” televizyon dizisinde günde 14 saat çalışan Güneş Emir sözleşmeyi iptal etti. Prodüksiyon firmasınin açtığı 100 bin dolarlık cezai şart davasını mahkeme “Yasal dinlenme hakkı kısıtlanmış” diye reddettiTV televizyon dizisi “Muhteşem Yüzyıl”da oynarken “tükenmişlik sendromu” iddiası ile Almanya’ya gitmiş olan […]

Deniz-Yildizinin-Oyuncusuna-Mahkemeden-Guzel-HaberFox TV’de yayımlanan televizyon dizide rol alan ve sözleşmeyi iptal eden oyuncuya mahkemeden güzel haber.
“Deniz starı” televizyon dizisinde günde 14 saat çalışan Güneş Emir sözleşmeyi iptal etti. Prodüksiyon firmasınin açtığı 100 bin dolarlık cezai şart davasını mahkeme “Yasal dinlenme hakkı kısıtlanmış” diye reddettiTV televizyon dizisi “Muhteşem Yüzyıl”da oynarken “tükenmişlik sendromu” iddiası ile Almanya’ya gitmiş olan Meryem Uzerli’nin dikkat çektiği çalışma [r] koşulları ile ilgili, mahkemeden ehemmiyetli bir karar çıktı: TV televizyon dizisi “Deniz starı”nda başrol futbolcusu şeklinde 250 bölümde rol alan Güneş Emir’in sözleşmesi Focus TV film Prodüksiyon Yapım Dağıtım Hizmetleri Aޞ. tarafından yenilendi. ikinci sözleşmeyle ağır çalışma koşullarına dayanamayan Güneş Emir, sözleşme süresinin bir sene-ye düşürülmesini, günlük 14 saate varan çalışma nedeni ile haftalık iki gün tatil hakkı verilmesini, eğer bu istekleri olmazsa sözleşmeyi feshedeceğini diye konuş-tu. 16 Ağustos 2011’de sözleşmeyi tek taraflı fesheden oyuncuya karşı, yapım firması de 100 bin dolarlık cezai şart alacağı için dava açtı. Oyuncunun avukatı, yeni sözleşmede piyasa koşullarına göre hafta tatillerinin kullandırılmaması, gece mesai ücretlerinin ödenmemesi ve sözleşmenin bir sene-ye indirilmemesi gibi maddeleri nedeni ile fesh edildiğini belirterek, davanın reddini talep etti. Haberin devamını okumak için tıklayınız.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz