Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Çelik Saddamın Yaptığını Şimdi Esad Yaptı (1)
  • Ana Sayfa » Haber
  • 23 Ağustos 2013 - 13:00:00
Çelik Saddamın Yaptığını Şimdi Esad Yaptı (1)

Çelik Saddamın yaptığını şimdi Esad yaptı (1)… AKP Sözcüsü Hüseyin Çelik, “Halepçe’de Saddam Hüseyin’in yaptığını şimdi Esad yaptı.” diye konuş-tu. Hüseyin Çelik, partisinin MKYK toplantısı sonrasında gazetecilere açıklamalarda tespit edil-di. Çelik, Suriye’de kimyasal silah kullanıldığını belirterek, “Halepçe’de Saddam Hüseyin’in yaptığını şimdi Esad yaptı. yaşamını kaybedenlerin vebalinde şüphesiz [r] bu saldırıyı gerçekleştiren, emrini veren, buna rıza […]

Celik-Saddamin-Yaptigini-Simdi-Esad-Yapti-1Çelik Saddamın yaptığını şimdi Esad yaptı (1)…

AKP Sözcüsü Hüseyin Çelik, “Halepçe’de Saddam Hüseyin’in yaptığını şimdi Esad yaptı.” diye konuş-tu.

Hüseyin Çelik, partisinin MKYK toplantısı sonrasında gazetecilere açıklamalarda tespit edil-di. Çelik, Suriye’de kimyasal silah kullanıldığını belirterek, “Halepçe’de Saddam Hüseyin’in yaptığını şimdi Esad yaptı. yaşamını kaybedenlerin vebalinde şüphesiz [r] bu saldırıyı gerçekleştiren, emrini veren, buna rıza gösteren, finansal siyasi destek sağlayan ve bütü n bu olup bitenlere karşı sempatisi olan devletlerin de organizasyonların da vebali vardır. BM Güvenlik Konseyi ne işe yarar diye soramadan edemiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Çelik, Esad’a sempati duyan siyasilerin olup bitenden ders çıkarması gerektiğini ifade ederek, “ޞu anda adres saptırma peşindeler. Ama eninde sonunda bütü n belgeleri ile bunlar ortaya konacaktır.” diye konuş-tu.

DARBEYE DARBE DiYEMEYENLERE HÜSNÜ MÜBAREK, MÜBAREK OLSUN

Mısır’ın devrik lideri Hüsnü Mübarek’in serbest bırakılmasını da değerlendiren Çelik, “Mısır’da seçilmiş cumhurbaşkanı cezaevinde ama çağdaş bir firavun olan ve ülkesini hakim güçlerin arzusunda inim inim inleten, barışçıl gösteri yapanları katleden Mübarek tahliye ediliyor. Mısır’daki darbeye darbe diyemeyenlere Hüsnü Mübarek, mübarek olsun. insanlık vicdanı bir kez daha kanadı. Adalet duygusu bir kez daha yara aldı. Silah adalette hükmetti.” değerlendirmesinde tespit edil-di.

Kaynak: Cihan

HABERiN RESiMLERi

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz