Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Çanakkale Valisi Deprem Açıklaması
  • Ana Sayfa » Haber
  • 8 Ocak 2013 - 16:57:33
Çanakkale Valisi Deprem Açıklaması

Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna, yaptığı açıklamada, depremin merkezinin Ege Denizi olduğunu diye konuş tu. Depremin İstanbul ve İzmir’den de hissedildiğini bildiren Tuna, ”Deprem olalı dakikalar oldu. evve l 5.8 sonra 6.2 dendi depremin büyüklüğü için.[r]. Sadece şiddetli bir şekilde hissedildi. Değerlendirmeler devam edecek, soruyoruz herhangi bir şey var mı? diye. AFAD birimlerimiz bu konuda […]

Canakkale-Valisi-Deprem-Aciklamasi Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna, yaptığı açıklamada, depremin merkezinin Ege Denizi olduğunu diye konuş tu. Depremin İstanbul ve İzmir’den de hissedildiğini bildiren Tuna, ”Deprem olalı dakikalar oldu. evve l 5.8 sonra 6.2 dendi depremin büyüklüğü için.[r]. Sadece şiddetli bir şekilde hissedildi. Değerlendirmeler devam edecek, soruyoruz herhangi bir şey var mı? diye. AFAD birimlerimiz bu konuda çalışıyor” diye konuş tu.

Bu arada Çanakkale Emniyet Müdürü Osman Zoroğlu, telsiz vasıtasıyla il merkezi ve ilçelerde bir olumsuzuluk yaşanıp yaşanmadığını sordu. Zoroğlu, şu anada kadar oluşan herhangi bir olumsuzluk olmadığı yanıtını aldı.

Bursa Valisi Harput: ”Şu ana kadar sıkıntıl ı bir haber aksetmiş değil”
Bursa Valisi Şahabettin Harput, Ege Denizi’nde Bozcaada açıklarında meydana gelen depremin Bursa ve ilçelerinde de hissedildiğini belirterek, ”Şu ana kadar sıkıntıl ı bir haber aksetmiş değil. Devletin bütü n kurumları üzerine düşeni yapıyor. insanlarımıza sakin olmalarını tavsiye ediyorum” diye konuş tu.

Harput, AA muhabirine yaptığı açıklamada, depremin Bursa’da da hissedildiğini söyled i.

”Şu ana kadar sıkıntıl ı bir haber aksetmiş değil. Devletin bütü n kurumları üzerine düşeni yapıyor. insanlarımıza sakin olmalarını tavsiye ediyorum” diyen Harput, köy ve kırsal bölgelerde herhangi bir sıkın tı yaşanıp yaşanmadığı konusunda da ilg i lı bütü n birimlerin gerekli çalışmayı yaptığını sözlerine ekledi.

Öte yandan; sarsıntı nedeniyle Bursa ve ilçelerinde bazı vatandaşlar ev ve iş yerlerini terk ederek kısa süreliğine dışarıda bekledi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz