Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Bundan Sonra Top Muhalefette
  • Ana Sayfa » Haber
  • 12 Temmuz 2013 - 01:11:57
Bundan Sonra Top Muhalefette

AB Bakanı Bağış, “Yeni Anayasa için biz AKPliler şeklinde bir yaz boyu çalışmaya hazırız, hatta bunu milletimize olan borcumuzu ödeme babında bir şeref sayarız. Bundan sonra top muhalefettedir” diye konuş-tu.AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, AKP Kartal ilçe Teşkilatı’nı ziyaratte yaptığı konuşmada, güncel meselelere dairdeğerlendirmelerde tespit edil-di. Dünyanın pek çok bölgesinde Müslümanların içerisinde bulundukları duruma dikkati […]

Bundan-Sonra-Top-MuhalefetteAB Bakanı Bağış, “Yeni Anayasa için biz AKPliler şeklinde bir yaz boyu çalışmaya hazırız, hatta bunu milletimize olan borcumuzu ödeme babında bir şeref sayarız. Bundan sonra top muhalefettedir” diye konuş-tu.
AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, AKP Kartal ilçe Teşkilatı’nı ziyaratte yaptığı konuşmada, güncel meselelere dairdeğerlendirmelerde tespit edil-di.

Dünyanın pek çok bölgesinde Müslümanların içerisinde bulundukları duruma dikkati çeken Bağış, şunları söyledi: 

“Bugün bizim oturduğumuz iftar sofralarında oturamayan Somalili kardeşlerimiz var. Kapatılan Refah kapısı ile [r] bir kez daha dünyanın en büyük açık hava hapishanesi hüviyetini kazanan Gazze’de ramazanı idrak etmeye çalışan kardeşlerimiz var. Bugün sırf Müslüman oldukları için devletlerinin sistematik zulümleri altında inim inim inleyen Doğu Türkistan ve Arakan’da kardeşlerimiz var. Ve bugün kendilerine özgürlük oldukça çok görüldüğü için silahların gölgesinde ramazan geçiren bir Suriye, bir Mısır var.”

Türkiye büyüdükçe mazlumların sesi daha yüksek çıkar

“Mısır’daki demokrasiyi desteklememiz Türkiye’nin oradaki çıkarları için değil, Mısır halkının çıkarları içindir” diyen Bakan Bağış,  “Çünkü güçlü bir Türkiye ve güçlü bir Mısır, Müslüman dünyası için ehemmiyetli birer adım olacaktır. tüm kösteklemelere rağmen Türkiye büyümekte ve herkes biliyor ki, Türkiye büyüdükçe etrafı da ihya olur. Türkiye büyüdükçe mazlumların sesi daha yüksek çıkar” diye konuş-tu.

Gezi Parkı olay ilerına da değinen Bağış, “Bakıyoruz malum medya, iş dünyası, entelektüeller, uluslararası siyasi kurumlar bir tüm halinde Türkiye’ye saldırdı Anca k kaleyi düşüremedi” dedi.

Yeni anayasa çalışmaları

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın, yeni anayasanın yapılması için gerekli özverinin gösterileceğini açıkladığını aktaran Bağış, “Yeni anayasa için biz AKPliler şeklinde bir yaz boyu çalışmaya hazırız, hatta bunu milletimize olan borcumuzu ödeme babında bir şeref sayarız. Bundan sonra top muhalefettedir. Halkımız kimin işi yokuşa sürdüğünü, kimin gerçekten bu milletin sevdalısı olduğunu ayırt edecektir” diye konuştu.
Kaynak: AA

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz