Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Bülent Ersoy Muhabire Dil Çıkardı
Bülent Ersoy Muhabire Dil Çıkardı

İzmir ilinde konser veren Bülent Ersoy, ‘Popstar’ yarışmada birlik-te jüri üyeliği yaptığı şarkıcı Demet Akalın’la soru soran muhabire sinirlendi.İzmir ilinde konser veren Bülent Ersoy, ulusal bir TVkanalında yayımlanan ‘Popstar’ yarışmada birlik-te jüri üyeliği yaptığı şarkıcı Demet Akalın’la anlaşamaması ile alaka-lı soru soran muhabire sinirlendi.Bülent Ersoy, sahnede şarkılarını seslendirirken de aynı muhabire dil çıkarıp, “O bunu […]

Bulent-Ersoy-Muhabire-Dil-Cikardiİzmir ilinde konser veren Bülent Ersoy, ‘Popstar’ yarışmada birlik-te jüri üyeliği yaptığı şarkıcı Demet Akalın’la soru soran muhabire sinirlendi.
İzmir ilinde konser veren Bülent Ersoy, ulusal bir TVkanalında yayımlanan ‘Popstar’ yarışmada birlik-te jüri üyeliği yaptığı şarkıcı Demet Akalın’la anlaşamaması ile alaka-lı soru soran muhabire sinirlendi.Bülent Ersoy, sahnede şarkılarını seslendirirken de aynı muhabire dil çıkarıp, “O bunu belirt ti, şu onu belirt ti. Sana ne. Bunları [r] boşver sen işine bak” diyerek tepkisini yumuşatmaya çalıştı.Türk Sanat Müziği’nin önde gelen isimlerden Bülent Ersoy, uzun bir aradan sonra izmirli hayranları ile biraraya geldi. Tiamo Tur’un, Kaya Thermal Otel’de tertiplediği konsere tahmini bin şa-hıs katıldı. Konser saatinden iki saat ev-vel oteldeki odasında hazırlanan Bülent Ersoy, lobiye indiğinde gazeteciler ile muhabbet etti. Bir muhabir, Popstar yarışması esnasında kendisi gibi jüri üyesi olan Demet Akalın ile yaşadığı tartışmaları hatırlatması sonucu kıza n Ersoy, tepki gösterdi. Demet Akalın için program esnasında “O manken kız” diye konuş-tuği, bunun sonucu Akalın’ın kendisine tepki gösterdiği, genç şarkıcının daha sonra tartıştıklarını doğrulayan açıklamalar yaptığı konusuna girmek istemeyen Ersoy, “Bu nasıl bir soru? Bunlar ile mı uğraşacağız? Akalın ne diyosa doğrudur. Zaten o izah yapmış daha bana ne soruyorsunuz?” diye konuş-tu.Daha sonra sahneye çıkıp hayranlarına şarkılarını seslendiren Ersoy, aynı muhabire dil çıkarıp, “O bunu belirt ti, şu onu belirt ti, sana ne. Bunları boşver, sen işine bak” diyerek tepkisini yumuşatmaya çalıştı.iki saat süren konserde Ersoy hayranları, keyifli bir gece yaşadı. izmir’i ve izmirliler’i oldukça çok sevdiğini ifade eden Bülent Ersoy, performansı ile büyük alkış aldı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz