Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Bozdağ Bu Kadronun Sesini Kimse Kısamayacak
  • Ana Sayfa » Haber
  • 5 Ağustos 2013 - 01:16:29
Bozdağ Bu Kadronun Sesini Kimse Kısamayacak

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Türkiye’nin AKP iktidarı ile her alanda gelişimini devam ettirdiğünü belirterek, “Bu gelişmeden rahatsız olanlar, gezerek, tencere tava çalarak içerden ve dışardan destek alarak sesimizi kısmaya çalışıyor.Bizim sesimizi bir çok kimse kısmaya çalıştı ama kısa olanmadı. Allahın izniyle bu kadronun sesini kimse kısa olanmayacaktır” diye konuş-tu. Bozdağ, Yozgat ili valiliği ve belediye […]

Bozdag-Bu-Kadronun-Sesini-Kimse-Kisamayacak
Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Türkiye’nin AKP iktidarı ile her alanda gelişimini devam ettirdiğünü belirterek, “Bu gelişmeden rahatsız olanlar, gezerek, tencere tava çalarak içerden ve dışardan destek alarak sesimizi kısmaya çalışıyor.

Bizim sesimizi bir çok kimse kısmaya çalıştı ama kısa olanmadı. Allahın izniyle bu kadronun sesini kimse kısa olanmayacaktır” diye konuş-tu.

Bozdağ, Yozgat ili valiliği ve belediye başkanlığı tarafından ortaklaşa tertiplenen Bozok Bereket Kervanı iftarına katıldı. Burada bir konuşma yapan Bozdağ, “Bundan sonra hiç olmazsa hiçbir [r] yerde Ramazan ayında ve sair zamanda misafirin gözyaşı olmasın. Kan olmasın, savaş olmasın, daima sevgi olsun, saygı olsun barış olsun, kardeşlik olsun, dileğimiz temnnimiz budur. Biz Türkiye şeklinde dünyanın neresinde olursa olsun sürekli misafirin yakınında yer alan misafirin huzurunu refahını kardeşliğini barışını esas alan davranışların içerisinde olduk. Gerek Suriye olayında olsun, gerek Mısır’da gerekse başka yerlerde olsun, mazlumun yakınında yer alan insanın yakınında yer alan ilkesel bir duruş ortaya koyduk” ifadelerini kullandı.

“TÜRKiYE YANLIޞA DOĞRU DEMEDi”

Türkiye’nin haksızlıklara, yanlışlıklara devlet şeklinde da, millet şeklinde da “doğru” demediğini vurgulayan Bozdağ, “Sadece çıkar esaslı bakışlar ile, haksızlıklara, kötülüklere, yanlışlara doğru deme veyahut zulüm karşısında susma zilletine devlet şeklinde da millet şeklinde da düşmedik. Balkanlarda, gerek Bosna’da gerekse ötek i yerlerde katliamlar olunca zorluk olunca yine kapımızı açtık ekmeğimizi paylaştık. Afganistan’da öyle, şimdi Suriye’de öyle. Bu bizim tarihten miras aldığımız medeniyet anlayışımızn tam da gereğidir. Eğer Türkiye bugün bunu yapmamış olsaydı esas ozaman eleştirilmesi lazımdı. Bir yerde yangın var, komşunuz yanıyor, imdat diyor beni kurtar diyor, siz de ona kapı komşusunuz, bu yangın karşısında sessiz kalabilir misiniz, belki başkaları kalabilir. Ama Türkiye ile Suriye arasında 910 km var, ordan gelen duman bizi etkiliyor, yangının ateşi bizi etkiliyor, kokusu bizi etkiliyor, biz bundan etkilenmemiş gibi yapamayız. imdat diye canımızı kurtarın diye kapımıza gelip dayananlara ne haliniz varsa görün diyemeyiz. Bugün güçlü ve kudretli bir Türkiye var. Hamdolsun sadece kendi içerisindeki sorunlar ile uğraşıp onlara çözüm bulan bir Türkiye değil dünyanın her yerinde olup bitenlere cevap veren el uzatan bir Türkiye var” diye konuş-tu.

“TÜRKiYE BUGÜN iMF’YE BORÇ VERMENiN ޞARTLARINI KONUޞUYOR”

Türkiye’nin ekonomik manada gelişimini sürdürerek güçlü bir hale geldiğini anımsatan Bozdağ, “Türkiyemiz her alanda gelişti büyüdü. Yardım alan değil yardım eden bir Türkiye var. 2012 yılında Türkiyemizin yurt dışında bulunan darda ve zorda olan ülke ve topluluklara yaptığı yardım tam 2 milyar 530 milyon dolardır. 2002’de 83 milyondu, şimdi 10 yıl sonra dikkat ettiğimiz gibi 2,5 milyar doların üzerinde yardım yapabiliyor. imkanımız var hamdolsun çünkü ülkemizin bütçesi 230 milyar dolardan 786 milyar dolara çıktı. tahmini üç kattan fazla bir artışı sağladık. Her alanda öyle. Türkiye büyüdü gelişti ve bu gelişmeden rahatsız olanlar var” diye konuş-tu.

“BiZiM SESiMiZi PEK oldukça çok KiMSE KISMAYA ÇALIޞTI AMA kısa olanMADI”

Konuşma esnasında elektiriğin kısa olan süreli kesilmesi sonucu Bozdağ, “Elektriğin azizliğine uğradık. Biz alışığız böyle şeylere. Bizim sesimizi bir çok kimse kısmaya çalıştı ama kısa olanmadı. Bundan sonra da, Allahın izniyle bu kadronun sesini kimse kısa olanmayacaktır. Ne gezenler, ne dolaşanlar, ne tencere tava çalanlar, ne içerde ne dışarıda iş birlikçileri, yeter ki değerli kardeşlerimizin duası ve desteği bizimle birlik-te olsun, bizim elektriğimiz sizsiniz. Bizim enerjimiz sizsiniz, Allah hepinizden razı olsun. ޞimdi iMF’yi gönderdik borçları ödedik. Birileri nara attı, borç aldı biz ödedik ama Türkiye bundan sonra iMF’ye borç vermenin şartlarını konuşuyor. Borç verecek ama hangi şartlarda verecek onun müzakeresini yapıyor. Türkiye o nede n le güçlü bir noktada, güçlü noktada olduğu için güçlü Türkiye’den rahatsız olanlar var. Terör meselesini halletmiş, çözüm sürecini başarıya ulaştırmış bir Türkiye, bu güçle yoluna devam ederse bu Türkiye’yi tutamayız diye endişe edenler var. O yüzden dışarıdan içeriden çelme takmak arzulayanlar var. Biz onlara karşı size güveniyoruz. Milletmize güveniyoruz çünkü bugüne kadar milletle birlik-te bu başarıları yakaldık. Bundan sonra da birlik-te yolumuza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz