Birbirlerini Bağlayıp İntihar Eden Çift Görüntüleri
Gönderen: admin Tarih: 12 Oca, 2013 At 11:16 AM | Kategorisi : Haber | 0 Yorum

Birbirlerini-Baglayip-intihar-Eden-Cift-Goruntuleri Kocaeli’nin Derince ilçesinde, yasak aşk yaşayan kadın ve erkek birbirlerini kollarından bağladıktan sonra denize atlayarak intihar etti.
Olay, Derince 60 Evler sahilinde yaşandı. Derince ilçesinde oturan ve başka kişilerle evli oldukları öğrenilen Şaban Uçan (30) ve Nurcan Özçelik (27) birbirlerinin kollarını atkı ile bağladıktan sonra kendilerini Körfez’in serin sularına bıraktı. Sahilde dolaşan insanların denizde bir şahs ın baygın bir şekilde sürüklendiğini görmesi üzerine durum polise öğrenil di. ola y yerine gelen polis ekipleri itfaiyeden yardım istedi. İtfaiye ekiplerinin kadını sudan çıkarmaya çalıştıkları esnada korkunç gerçek ortaya çıktı.
Reklam Alanı
. Sağlık ekiplerinin yaptığı müdahalede Uçan ve Özçelik’in öldükleri saptan dı. Cumhuriyet savcısının yaptığı araştır ma sonrası cesetler otopsi yapılmak üzere Derince Eğitim ve incele me Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilg i lı soruşturma başlatıldı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>