Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Beyaz Show 1 Mart 2013 Konukları Kimler
Beyaz Show 1 Mart 2013 Konukları Kimler

Kanal D ekranlarında yayımlanan Beyaz Show’un bu haftaki misafiri Galatasaray Takımı’lı oyuncu Didier Drogba… Didier Drogba cuma akşamı Beyaz Show’a misafi r oluyor. Galatasaray’ın devre arasında kadrosuna kattığı süper starı Didier Drogba, Beyazıt Öztürk’ün programı “Beyaz Show”a katıldı. Daha evve l Kanal D’de yayımlanan Beyaz Show’a çıkan Sneijder’in eşi Yolanthe Cabau’nun arkasından Fildişi Sahilli golcü […]

Beyaz-Show-1-Mart-2013-Konuklari-KimlerKanal D ekranlarında yayımlanan Beyaz Show’un bu haftaki misafiri Galatasaray Takımı’lı oyuncu Didier Drogba…
Didier Drogba cuma akşamı Beyaz Show’a misafi r oluyor.
Galatasaray’ın devre arasında kadrosuna kattığı süper starı Didier Drogba, Beyazıt Öztürk’ün programı “Beyaz Show”a katıldı.
Daha evve l Kanal D’de yayımlanan Beyaz Show’a çıkan Sneijder’in eşi Yolanthe Cabau’nun arkasından Fildişi Sahilli golcü Drogba da aynı programa katılma kararı aldı.
1 Mart Cuma akşamı ekrana gelecek program normalin aksine bu kez banttan yayımlanacak. Buna gerekçe şekli içerisinde Beyazıt Öztürk’ün hafta sonunda yurtdışında olacağı önplanasürüldü.
Öte yandan az zaman içi içerisinde Türkiye’ye uyum sağlayan Drogba’nın programda Galatasaray Takımı ve Türkiye günleri hakkında açıklamalar yapıp, sorulara yanıt verediği bildiril di.
Nazlı Öztarhan, Mustafa Avkıran, Sevcan Orhan, İsmail Altunsaray, Selçuk Balcı, Kerem Tunçeri, Kerem Gönlüm, Sinan Güler ve Jordan Farmar “Beyaz Show”da. Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta, başarılı haber spikeri Nazlı Öztarhan, “Kuzey Güney” televizyon dizisinin Sami Bey’i, usta oyuncu Mustafa Avkıran, deği-şik tarzı ile Türk toplum müziğini ekranlara taşıyan, mükemmel yorumu ile türkülere can veren bir isim Sevcan Orhan, güçlü sesi ve büyüleyen performansı ile bozlakların tartışmasız ustası, Neşet Ertaş’ın izi içerisinde, sözü içerisinde başarılı bir sanatçı olan İsmail Altunsaray, Karadeniz’in genç ve yetenekli ismi, dalgaları türkü türkü dokuyan adam Selçuk Balcı ile taraftarı ile bütünleşmede tarih yazan, Anadolu Efes’in, birbiri içerisinden başarılı oyuncuları, Kerem Tunçeri, Kerem Gönlüm, Sinan Güler ve Jordan Farmar misafi r oluyor. muhabbeti, eğlencesi, birbiri içerisinden komik vtr’leri, esprileri, skeçleri ve sürprizleri ile “Beyaz Show” yine şahane! Sakın kaçırmayın!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • beyaz show 1 mart 2013
  • beyaz show 1 mart 2013 ko
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz